Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Nadchodzi TurboDymoMan -trzy spoty reklamowe 36i6 (video)

Viewing 22 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Studio Papaya Films zrealizowało trzy filmy reklamowe dla marki telefonii komórkowej pre-paid 36i6, należącej do Polkomtela. Podczas dwóch dni zdjęciowych powstały trzy filmy, których głównym bohaterem jest Turbo Dymo Man, superbohater nigdy nie pokazywany w komiksach.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Całkiem pomysłowe reklamy. Moim zdaniem mogą być zapamiętane, a oto w tej branży chodzi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      zapmaiętan, chyba z powodu prostackiej , pseudowulgarnej nazwy bohatera i jego rajtuz. dla mnie kicz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      extra cool reklama bardzo fajna na pewno ludzie ja zapamietaja no i oferta tez czlkiem niezla !!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Fajne reklamy. Lubie reklamy Plusa. Odpowiadaja mi o wiele bardziej niz PLAYA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Playa reklamy są czasem obrażające ale cóż zrobić. Co do reklam, reklamy reklamami ale oferta 36i6 jakoś zbytnio nie kusi, np. w Heyah smsy po sieci są za friko, co jest super opcja. Tutaj 50% więcej ale oferta ich dalej stoi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      jak dla mnie bomba;p wyczesana jest ta reklama;d

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      żenada,najgłupsza reklama jaką widziałem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      wszyscy skupiają uwagę bardziej na tego ludzika niż na ofertę która jest reklamowana. A chyba o to powinno chodzić w reklamach. 50% bonusu więcej, nieźle ale turbodymo man hehay i pomarańczy nie przebił gdzie klienci mają po 100% więcej przy doładowaniach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Ale macie dałna…Tutaj chodzi o samą reklamę a wy wyjeżdżacie z jakimiś porównaniami ofert no bez jaj…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Jak dla mnie durna ta reklama. Nie kusi mnie do skorzystania z oferty tej sieci. Sądze, że operator decydując sie na takie chwyty sam z siebie robi durnia 🙂 wole reklamy konkurencji (te o letnich gawędach i zajęczych sekretach 😀 )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      turbodmuchawiec…

      ale ta reklama o letnich gawędach i zajęczych sekretach, nie jest od konkurencji…

      i 36i6 i PlusGSM to jest ten sam operator

      plus- abonament

      simplus- karta

      36i6- karta, ale podchodząca pod młodzież

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      a mi sie podoba pomysl.

      turbo dymo man mi podchodzi troche pod hydrozagadke.. absurd ale wypoziomowany :]

      ciekawe w czym turbo jest jeszcze lepszy 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      reklama numer dwa świetna. pierwsza ma humor na poziomie żłobka, a trzecia to już inna para kaloszy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      plus zawsze ma najgorsze reklamy, a reklama 36i6 to jest szczyt durnoty, głupoty i nie wiem jeszcze czego.

      Turbo Dymo Man co to za pa… wymyślił.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      jednym słowem reklama 36i6 podnosi mi tak ciśnienie, że nawet gdyby rozmowy były za darmo to bym się nie skusił!!

      Turbo dymo man co to jest ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      W Minusie to mają artystów od wymyślania nazw. Turbo Dymo Man! Wow! Wiadomo, że man. Wiadomo, że dyma, ale dlaczego akurat w tempie Turbo? Mi to się kojarzy z turbo dymaniem klientów. Słabe toto. Plus obniża loty zamiast obniżyć stawki do play dla swoich klientów. A MTRy spadły. Cd. Turbo Dymania przez Menów Minusa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      TurboDymoMan > Turbo Dymanko Man > Turbo Dyma Man.

      Nazwa kojarzy się od razu z dymaniem klientów w ofercie 36,6.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Ej…ale w jednym TurboDymoMan ma Gorzej…

      Otóż. Rok szkolny trwa 10 miechów, TurboDymoMan zawstydza Nas ma 15 Miesiecy 😛 (Ładujemy o 50 % więcej 10 + 50% = 15 XD)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Najglupisza reklama jaka w zyciu widzialem… gdy ja widze w tv momentalnie przelaczam kanal.

      A przeciez Plus od lat robi swietne reklamy… nie wiem co ich napadlo z tym durnym dynodurniem ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      reklamy z kurą jak i z basią są zajebiste, a ta z kura to już mistrzostwo, wystarczy tylko spojrzeć na tę piękna buźke w ziarnach i od razu gonisz po starter xd , fajne i ciekawe reklamy, takie śmiechowe i jak ktoś ma poczucie humoru to mu się spodoba 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Dla mnie reklama jest rewelacyjna. Ciekawe jak

      TurboDymoMana toleruje Chuck Norris? Co do operatora to

      jest beznadziejny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      teraz play daje 3x więcej, zawstydzili TurboDymoMana 😉

Viewing 22 reply threads
Reply To: Nadchodzi TurboDymoMan -trzy spoty reklamowe 36i6 (video)
Your information: