Start Forum Sprzęt Motorola Motorokr e8

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Pakoz66
      Member
      Liczba postów: 6

      Mieliście może do czynienia z tą motką? Właśnie rozglądam się za jakimś multimedialnym fonem no i myślałem właśnie o tym modelu. Z wyglądu fajny, w necie zbiera spoko recenzje…no ale wiadomo jak to jest, zawsze cenniejsza opinia kogoś kto miał, używał itp. Szczególnie interesują mnie te morficzne klawisze, na czym to mniej więcej polega?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Klawisze wyglądają następująco: na każdym z nich jest mała wypukłość, na którą trzeba naciskać. Na początku nie mogłam się do tego przyzwyczaić. Liczby itd. pokazują się dopiero po odblokowaniu telefonu. Lubię ten telefon, jest niezły, ale cholernie szybko się zawiesza, niektóre piosenki wchodzą tylko jako dzwonki, a nie jako muzyka (nie można z nich zrobić playlisty i można tak muzyki słuchać tylko zmieniając co kolejną piosenkę w telefonie).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote="sideromancy":6iqqrmqu]Klawisze wyglądają następująco: na każdym z nich jest mała wypukłość, na którą trzeba naciskać. Na początku nie mogłam się do tego przyzwyczaić.[/quote:6iqqrmqu]

      Heh, mój znajomy niedawno kupował taki telefon w salonie orange (swoją drogą trochę się pospieszył z decyzją, bo jakby zamawiał przez net, toby mu wyszło taniej). No i na początku też miał problem z tymi wypukłymi klawiszami. No ale wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, tak samo ja miałem jak kupiłem sobie dotykowca, a teraz jest ok.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote="sideromancy":15klqdgf] niektóre piosenki wchodzą tylko jako dzwonki, a nie jako muzyka (nie można z nich zrobić playlisty i można tak muzyki słuchać tylko zmieniając co kolejną piosenkę w telefonie).[/quote:15klqdgf]

      hahaha, sorry, ale też małem ten problem. piosenki wgrywać trzeba przez windows media player albo motorola phone tools

Viewing 3 reply threads
Reply To: Motorokr e8
Your information: