Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Gdzie są telefony z cenników w Play

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, na swoim blogu internetowym, odniósł się do zarzutów o niedostępności nawet 50% modeli telefonów oferowanych w cenniku PLAY.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wydaje mi się, że jeśli w cenniku ukazuje się jakaś oferta jako dostępna- to oznacza, że powinna być ogólnie dostępna. Przy danej ofercie powinien istnieć zapis, że np. "liczba sztuk ograniczona". Gdyby Play zastosował tego rodzaju wzmiankę- nie było by podstaw do negatywnych opinii. Jeśli prawie 50% oferty Playa jest nieaktualna albo niedostępna- negatywne opinie są w pełni uzasadnione.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie można kazać właścicielowi/dyrektorowi salonu żeby kupował wszystkie dostępne modele telefonów. Sporo jest ludzi którzy przychodzą sobie oglądać tylko, a nawet jak już chce kupić to nie ten model który oglądał tylko ten z nie rozpakowany.

      Z tego m in wzięły się atrapy, ale to też koszt który się albo zwraca albo nie, bo atrap już się nie sprzedaje tylko często wywala do kosza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Co za bzdury spójrzcie na Orange ci co narzekają to pismaki ery i orangutana.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Era od dawien dawna ma podział w swoim cenniku – jest wydzielona grupa telefonów o "ograniczonej dostępnośći" i to jak gdyby rozstrzyga sprawę. A Play jakoś na to nie wpadł to ma problema 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      hahaha Era ma kupe małych salonów – a właściwie SKLEPÓW pracujących dla Ery a nie salonów firmowych – w których jest OK 50 PROCENT tego co w cenniku! Ludzie czemu się czepiacie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      w Erze jak dany model jest promowany – to napewno jest – jak nie na miejscu to do zamówienia – napewno w Poznaniu w Salonach Baltimpex Telecom !!! – polecam !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Calkowicie sie zgadzam. Ostatnio play sprzedawal Toske G900 w absurdalnej cenie (1 zl w najnizszym abo) i oczywiscie wyprzedal wszystko w ciagu 2 dni (3 wojewodztwa obdzwonilem i juz sie nie zalapalem na 3 dzien). Jesli jakis idiota w miesiac po akcji wyskoczy z deklaracja kupna i bedzie zlozeczyl na brak tego telefonu to jest po prostu kretynem i tyle. Play sprzedaje telefony jak kazda inna firma towary i ZADNA firma sprzedajaca np. AGD nie ma obowiazku zapewnic dostepnosci kazdego artykulu jaki jest w cenniku nawet gdyby (choc tak w Play nigdy sie nie dzialo) pojawilby sie akurat w promocji. Jest to jest i trzeba brac a jak nie ma to nie ma i trzeba czekac az sie pojawi. Jakos nikt nie denerwuje sie ze niektore produkty z gazetki MM mozna kupic tylko jesli stanie sie w kolejce dzien wczesniej i przestoi cala noc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Z dziewczyną szukaliśmy dla niej LG KU385, SE K530i, Toske G500 i nigdzie w Rzeszowie nie mieli tragedia ! to jaki ja mam tel w mini mix kupić jak żadnego nie mają. w empiku coś gadali , że mogą tośke zamówić…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A spróbujcie kupić Samsunga nc10 w Plusie. Nawet salony firmowe dostają pojedyńcze sztuki. Od tygodnia próbuję go kupić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      panie rzeczniku: w orange jest coś takiego jak cennik "wyprzedażowy"….. spróbujcie tak, a nie wprowadzajcie klientów w błąd, jaką to macie super ofertę na termianale.. rzeczywiście terminale widma….

      …. zal.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      W Pomarańczy to telefony powinny zalegać w salonach i magazynach 🙂 ceny z kosmosu a oferta usług ( szczególnie ta prepaidowa ) z d… 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To ja poprosze nokie n76!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ogolnie trzeba dodac ze play mimo tego ze z dostepnoscią telefonow jest roznie (co akurat jest sytuacja normalna) sprzedaje telefony po duzo nizszych cenach niz konkurencja… ogolnie oferta tego operatora nie jest zla, mozna powiedziec ze jest naprawde konkurencyjna. pzdr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      I wczoraj zakupiłem z dziewczyną LG KT520 bo był wg mnie lepszy niż Toshiba TS705…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Taaa jasne, telefony widma dobrze powiedziane, chciałem podpisać 2 aktywacje z przeniesieniem numeru z innej sieci, przychodzę do Salonu Firmowego Play a tu zonk, nie ma telefonów a dokładnie HTC TOUCH HD, w takim wypadku pytam się kiedy będą a dostałem odpowiedź…. NIE BĘDĄ… to w takim wypadku skoro salon firmowy nie ma ich na stanie i nie ma skąd ściągnąć to po jakiego grzmota reklamujecie się z telefonem, którego tak naprawdę już nie ma !!!!

Viewing 15 reply threads
Reply To: Gdzie są telefony z cenników w Play
Your information: