Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W dniu dzisiejszym z regulaminu telefonów Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era i Heyah została usunięta informacja o blokadach simlock. Dzięki temu klienci będą mogli kupić telefon w sieci Era i korzystać z niego bez ograniczeń technicznych, używając dowolnej karty SIM. Promocyjne telefony” dla taryf Nowa Era oraz Era Relaks

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      i pięknie. Wbrew opiniom pesymistów, ceny nie uległy zmianie, oferta dotyczy iPhona, nawet kupionego wcześniej. Zero kantów, tylko bardzo ciekawa inicjatywa PTC

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      nie ciesze się że nie zdrożały. chodziło mi tylko o to, że sporo osób marudziło że Era pewnie podniesie ceny telefonów, aby odbić koszt simlocka. tymczasem PTC postapiło normalnie i nic nie zmieniło

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      No tak są powody do dumy he he nie rozśmieszajcie mnie ludzie- właśnie porównałem oferty:

      Era – telefoniczna okazja(mniej minut ”tanszy” telefon) :

      abonament =45 zl

      ilość minut = 70

      Nokia 6500 slide =399 zl

      PLAY – One play 65(-15zl przez caly okres umowy czyli 50zl)

      abonament = 50zl

      ilość minut= 166

      Nokia 6500 slide =1zl

      i co mi po zdjętym simlocku ?

      Po drugie w Play tez są tel bez sima ja np mam 6500 classic z playa która nie miała sima od nowosci

      Podsumowując dziwi mnie entuzjazm niektórych : ”TAK TAK w erze nie ma sima"-to leć i weź sobie 10 tel i plac 10 drogich abonamentów a nie podniecaj się na forum jak byś 6ke trafil w totka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      w Playu dałeś przykład promocji przy abo 65. jak tak to zważ, że jeszcze 2 tygodnei temu 6500 w Erze w promocji świątecznej kosztowała 1 pln przy abo 45

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      axel, widocznie kula nie śledzi zmian w promocjach. Dla mnie ważne jest to, że coraz więcej się dzieje. I promocje- całkiem całkiem. Niektóre odchodzą, na ich miejsce przychodzą kolejne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      ~kula " nie podniecaj się na forum " – bo wychodzą z tego bzdury . Skoro piszesz o TT – to Twój pseudosarkazm dotyczący abonamentu jest nieuzasadniony .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Tez tak mysle, pokazal zle przyklady. Zreszta co do Playter-a nie mam zaufania i jakos wole sprawdzonych operatorow. Slyszalem chociaz by ze BOK w Playterze maja na malym poziomie. Co do simow to nie ulega faktu ze usuniecie blokad to stumilowy krok w ofertach. Jak by nie patrzec jest to nam na reke, nie tracimy gwarancji. Ceny jak i oferty sie praktycznie nie zmienily cenowo w stosunku oczywiscie do ofert z przed wprowadznia usuniec blokad ze tak to ujme. Ogolnie Era kusi i robi porzadna konkurencje innym operatora a i dobrze:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      A w iPhonie Era zdejmuje jak się podłączało z inną kartą niż ery(np. plusa) przez iTunes

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      W erze ostatnio dużo się dzieje a ta oferta to tylko kolejny krok naprzód.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Era uwolniła telefony
Your information: