Start Forum Inne Telix.pl Czytaj Telix.pl i weź udział w konkursie! Do wygrania Nawigacja TRAK GPS-515 Navigo Europa 40

Viewing 26 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wystarczy, że Jesteś zarejestrowanym Czytelnikiem i pilnie czytasz codzienne informacje na Telix.pl, to możesz wygrać nawigację GPS-515 Navigo Europa 40 TeleAtlas! lub odtwarzacz muzyczny firmy Trak Electronics.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Konkurs fajny tylko nie wszystko zrozumiałem, o co chodzi z tym nie wysyłaniem odp podczas trwania konkursu? Czyli co trzeba je zbierać i na koniec wszystkie w jednym mailu wysłać czy na każde pytanie za każdym razem wysyłać maila?

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Ja również nie ruzumie.
      W trakcie nie wysyłać to kiedy ?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      [quote]W trakcie nie wysyłać to kiedy ? [/quote] Odpowiedzi na wszystkie pytania należy wysłac w jednym mailu ostaniego dnia konkursu. Z Regulaminu, który będzie opublikowany w dniu startu wynika, ze będzie to 31 stycznia 2011 roku, po opublikowaniu ostaniego pytania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Naprawdę macie problem ze zrozumieniem?:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      panie KAN ,jestem tu nowicjuszem,bardzo fajny tez wasz portalik ale… jak sie wchodzi przez stacjonarny,przez komórke juz nie jest tak kolorowo,mozna liczyc na jakies zmiany w przyszlosci,ulepszone wersje mobilne?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Nie wiedziałem, że z reklam na takiej stronie wyciągasz tyle że stać Ciebie na fundowanie nam nagród.

    • simon
      Member
      Liczba postów: 4

      to sie przynajmniej zmoblilizowałem do rejestracji:)

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zgodnie z zapowiedzią zostało dziś opublikowane pierwsze pytanie. Należy je szukać w dzisiejszych informacjach. Zachęcam, bo warto nagrody są ciekawe. Andrzej

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      mam pytanie… czy odpowiedzi w konkursie musza być wysłane z adresu użytego do rejestracji na telix.pl czy niekoniecznie? W regulaminie nic o tym nie ma ale wole się upewnić

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      *Tigertygrys. Każdy z 20 tys. zarejestrowanych Czytelnikow na Telix.pl ma taką samą szansę wygrać:) Andrzej

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      czyli jesli wyśle z innego adresu to z odpowiedziami poprostu podaje dodatkowo nick i adres mailowy ktory uzylem do rejestracji i bedzie w porzadku?

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      A ja mam pytanie co do numeracji pytań bo dziś pojawiło sie pytanie z numerem 1a to już trzecie pytanie czy to tylko błąd czy dlatego że nowy tydzień?

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Gdzie jest dzisiejsze pytanie ? Rano miałem je przed oczyma, ale zapomniałem zapisać a teraz przetrzepałem wszystkie newsy i nie ma (albo ja oślepłem!)

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      mam. jednak oślepłem.

    • Tigertygrys
      Participant
      Liczba postów: 799

      Czy pytanie z 25-tego jeszcze jest w postach? bo mam wrażenie że zniknęło:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      w jednym z pytań odnośnie specyfikacji należy podać pełną specyfikację czy najbardziej istotne elementy ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Twoja odpowiedź nie jest odpowiedzią na moje pytanie.
      Czyli dla pewności, wyśle całą stronę specyfikacji skoro wymienienie kilku podstawowych komponetnów nie wystarczy

      ps
      w pytaniu nie ma „pełną” dlatego chodzi i o doprecyzowanie

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Jakos nie widze dzisiejszego pytania bylo juz ?

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Choroba od rana pilnuje na ostatnie pytanie a tu niema i niema bo chyba wczorajsze nie było ostatnim bo nic nie pisało na ten temat?

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      przykro mi to stwierdzić ale podpisuję się pod tym co napisał „jareczeksz” – taki mały niewypał… ale cóż – ciekawe co teraz zrobi sponsor?? bo po stronie TELIX wszystko niby ok.

    • Tigertygrys
      Participant
      Liczba postów: 799

      KAN zamieścił info pod postem z pytaniem ,żeby wysyłać kopię maila niedostarczonego na jego konto – można po tym ustalić kolejność i czasy poszczególnych uczestników….Ja wiem że na pewno nie byłem pierwszy …:)

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Tak wedlug mnie to po pierwsze niewypal mailem a po drugie z pytaniem na chlopski rozum
      – Trak powinien zwiekszyc pule nagrod
      – Powinna zostac ogloszona dogrywka poprzez dodanie jednego pytania co wy na to ?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jak się okazało po weryfikacji, przyszło kilka błędnych odpowiedzi i nadal jest możliwość wygrania kolejnych nagród. Odpowiedzi zgodnie z Regulaminem wysyłac na adres mailowy firmy Trak. Andrzej

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zachęcam do wysyłania odpowiedzi, bo jak widac Trak czeka nadal na prawidłowe. Andrzej

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      Ale można by się chyba jakoś dowiedzieć czy Ci co wysłali swoje odpowiedzi to są w gronie zwycięzców?? żeby na przykład nie wysyłać po raz kolejny…

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      skoro Trak ma nasze emaile to czy to tak duzy problem wysłać info np. Odpowiedzi nieprawidlowe lub odpowiedz nr.4 Błedna…
      No ale cóż…

Viewing 26 reply threads
Reply To: Czytaj Telix.pl i weź udział w konkursie! Do wygrania Nawigacja TRAK GPS-515 Navigo Europa 40
Your information: