Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 29 groszy za minutę w ofercie abonamentowej Orange -oficjalnie
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość30 września 2009 o 06:03Liczba postów: 139069No właśnie wytłumaczcie mi ten fenomen – po gwinta
ludzie utrzymuja te drogie abonamenty ? Wygoda ?
bzdura. Ja przeniosłem juz 4 numery do taniego prepaida
z planow firmowych – zostały mi jeszcze 2 ktore jak tylko
bede mogl to przeniose. Zdefiniowane mam stale
zasilenie z banku o kwote lekko powyzej
dotychczasowego wykorzystania i sa praktycznie
bezobsługowe. Pytam poraz drugi PO KIEGO TRZYMAC
SIE KURCZOWO ABONAMENTU ?
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7