Gość
25 sierpnia 2014 o 20:48
Liczba postów: 139232
Ja czekam w końcu na ich smartfon z LTE, bo jak dotychczas to żaden „polski” producent nie ma tego w ofercie, a zapowiadają już od 2013 roku i nic nie widać. Miejmy nadzieję, że będzie to godny telefon z LTE za „normalne” pieniądze.