Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138958

czesc ja rowniez mam ta motorolke ogolnie uwazam ze jest fajna ale mam problem ze zrzucaniem zdjec na kompa kabelkiem przez port usb:(..ponoc potrzebne jest jakies oprogramowanie w kompie?wie ktos co musze sciagnac i skad do windowsa xp zeby wreszcie mi wszystko zadzialalo??bardzo bylabym wdzieczna za pomoc.ppozdro