Jesteś tutaj:-, Newsy, Poradniki, Sprzęt-Niezbędny przewodnik po serwisie Apple – jak skorzystać z pomocy technicznej dla swojego urządzenia?

Niezbędny przewodnik po serwisie Apple – jak skorzystać z pomocy technicznej dla swojego urządzenia?

Materiał partnera

Każdy użytkownik urządzeń Apple wie, że ich sprzęt należy do jednych z najlepszych na rynku, jednak nawet najlepsze urządzenia mogą ulec awarii. Dlatego Apple oferuje swoim klientom szeroki zakres pomocy technicznej, która obejmuje m.in. wymianę baterii, naprawę ekranu, czy też rozwiązanie problemów z oprogramowaniem.

Jeśli jesteś posiadaczem urządzenia Apple i potrzebujesz pomocy technicznej, w tym artykule znajdziesz niezbędne informacje, jak skorzystać z serwisu Apple. Dowiesz się jak skontaktować się z serwisem, jakie wymagania trzeba spełnić, aby skorzystać z usług serwisowych, a także ile to kosztuje.

Jak skontaktować się z serwisem Apple?

Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej, możesz skorzystać z kilku sposobów kontaktu z serwisem Apple. Pierwszym z nich jest kontakt przez telefon, dzwoniąc na infolinię Apple i uzyskując pomoc od konsultantów. Drugim sposobem jest kontakt przez internet, korzystając z aplikacji Apple Support lub strony internetowej Apple. Trzecim sposobem jest wizyta w jednym z autoryzowanych serwisów Apple, gdzie specjaliści pomogą Ci w naprawie urządzenia.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby skorzystać z usług serwisowych?

Aby skorzystać z usług serwisowych Apple, twoje urządzenie musi być objęte gwarancją lub posiadać umowę na usługi przeglądowe. W przypadku wymiany baterii iPhone 11 lub iPhone X, wymagane jest także spełnienie określonych warunków dotyczących zużycia baterii. Wymiana baterii jest bezpłatna, jeśli zużycie baterii jest większe niż 20%.

Ile kosztuje wymiana baterii iPhone 11 lub iPhone X?

Wymiana baterii iPhone 11 lub iPhone X jest bezpłatna, jeśli zużycie baterii wynosi powyżej 20%. W przypadku, gdy zużycie baterii jest mniejsze niż 20%, koszt wymiany wynosi 379 zł.
Wymiana baterii iPhone jest ważna, ponieważ zużyta bateria może wpłynąć na wydajność telefonu oraz czas pracy na jednym ładowaniu. Dlatego warto dbać o stan baterii i wymienić ją w przypadku, gdy jej zużycie jest zbyt duże.

Podsumowanie

Posiadanie urządzenia Apple to przywilej, jednak nawet najlepsze urządzenia mogą ulec awarii. Dlatego Apple oferuje swoim klientom szeroki zakres pomocy technicznej, w tym wymianę baterii, naprawę ekranu, czy też rozwiązanie problemów z oprogramowaniem. Wymiana baterii iPhone 11 lub iPhone X jest bezpłatna, jeśli zużycie baterii wynosi powyżej 20%. Wymiana baterii jest kosztowna w przypadku, gdy zużycie baterii jest mniejsze niż 20%. Skorzystanie z usług serwisowych Apple jest proste i szybkie, wystarczy skontaktować się z serwisem przez internet lub telefon, lub udać się do jednego z autoryzowanych serwisów Apple.

Autor |2023-04-18T12:12:06+02:0018 kwietnia 2023 12:12|Kategorie: Apple, Newsy, Poradniki, Sprzęt|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.