Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe, Top7-Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online

Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online

Dostępna jest nowa promocja dla klientów głosowych taryf prepaid oraz mix korzystających z mobilnej aplikacji Plus Online.

Promocja „Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online” obowiązuje od 1 do 31 lipca. Klienci usług na kartę i mix w sieci Plus, którzy korzystają z aplikacji Mobilny Plus Online i włączą udostępnioną im promocję, a następnie w terminie 30 dni doładują swoje konto kwotą od 5 zł do 500 zł otrzymają bonus w postaci dodatkowych 30% do wartości wykonanego zasilenia.

Promocja jest jednorazowa, a bonus może być wykorzystany na wszystkie usługi telekomunikacyjne, natomiast nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na stronie www.plus.pl/mpo50

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android, a korzystanie z niej jest darmowe.Autor |2019-07-01T13:47:00+02:001 lipca 2019 14:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe, Top7|Tagi: , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. wencel 4 lipca 2019 w 07:28 - Odpowiedz

    Ta promocja to wielka ściema 🙁
    Po jej uruchomieniu na 2 telefonach i dokonaniu doładowań, bonus nie został przyznany.
    W BOK Plusa powiedziano, że mogę sobie złożyć reklamacje.

    LesWen

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.