Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-Maxcom wprowadza do sprzedaży uproszczony smartfon dla seniorów

Maxcom wprowadza do sprzedaży uproszczony smartfon dla seniorów

Smartfon MS459 HARMONY, kierowany jest głównie do osób dojrzałych, które mają trudności z obsługą tradycyjnego smartfona. Telefon posiada funkcje i możliwości charakterystyczne dla innych smartfonów, ale dzięki uproszczonemu interfejsowi jest bardziej przyjazny dla użytkowników.

Najbardziej charakterystyczną cechą MAXCOM MS459 HARMONY jest zdalny dostęp do funkcji telefonu z komputera lub innego urządzenia w dowolnym czasie i miejscu poprzez dedykowany panel zdalnej kontroli dostępny pod adresem remote.maxcom.pl. Smartfon posiada intuicyjne oprogramowanie, które nie sprawia problemów również osobom ze słabszym wzrokiem, gorszym słuchem czy nienajlepszą motoryką palców. Model wyposażony jest w wielofunkcyjny przycisk Pomocy(Assistance), który w razie wypadku wysyła wiadomości alarmowe wraz z lokalizacją GPS lub dzwoni pod wskazany numer.

 – Oczekujemy, że Maxcom MS459 począwszy od pierwszego kwartału 2019 r. stanie się istotnym produktem w naszym portfolio. Model już cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno w kraju jak i za granicą. Jeszcze przed uruchomieniem sprzedaży otrzymaliśmy zamówienia na kilkanaście tys. sztuk tego urządzenia. Liczymy, że już w tym roku nowy produkt przyczyni się do zwiększenia zysków Maxcom – zapewnia Arkadiusz Wilusz – Prezes Zarządu Maxcom.

Maxcom MS459 HARMONY znajduje się już w ofercie operatora Play , a z pozostałymi operatorami trwają zaawansowane rozmowy i prace kastomizacyjne. Jest wprowadzany również na półki wszystkich wielkopowierzchniowych sieci z elektroniką.

MS459 Harmony2

Cena smartfona Maxcom MS459 HARMONY w sprzedaży detalicznej wynosi 699 zł.Autor |2019-01-07T13:58:54+02:007 stycznia 2019 13:58|Kategorie: Android, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.