Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, e-Sport, Gry, Inne, Muzyka, Newsy, radio, Rozrywka, Sprzęt, Telewizja, Top7, Zdrowie, Zdrowie-Bezprzewodowe słuchawki dla najmłodszych

Bezprzewodowe słuchawki dla najmłodszych

Należąca do firmy ZAGG marka IFROGZ wprowadziła na rynek dwa nowe modele bezprzewodowych słuchawek z serii Little Rockerz Costume skierowanej do dzieci. Słuchawki wyróżnia ogranicznik głośności pozwalającym chronić słuch najmłodszych oraz łączność Bluetooth. Nowe modele posiadają nazwy T-Rex oraz Glitter Princess i powinny spodobać się dziewczynkom i chłopcom. W projektowaniu tego sprzętu uczestniczyli rodzice i same dzieci.

 Słuchawki z serii Little Rockerz Costume przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-11 lat. Wyposażone są w wygodne nauszniki o średnicy 30mmm, z których płynie wyraźny, czysty dźwięk. Korzystając ze słuchawek dzieci mogą cieszyć się swoją muzyką, filmami i grami np. podczas podróży. Możliwość sparowania słuchawek z każdym urządzeniem Bluetooth oznacza, że dzieci będą mogły słuchać ulubionych dźwięków np. podczas zabawy lub nauki.

Do zestawu producent dołącza również wzmocniony kabel o długości 1,2 metra ze standardową wtyczką audio oraz złącze buddy jack, dzięki któremu dziecko może podzielić się swoją ulubioną muzyką np. z przyjaciółmi bądź rodzeństwem. Wystarczy za jego pośrednictwem podłączyć drugą parę słuchawek.

Dzięki słuchawkom Little Rockerz Costume rodzic ma pewność, że w czasie zabawy słuch dziecka jest stale pod ochroną. Natężenie dźwięku nie przekroczy poziomu 85 decybeli, tym samym dziecko nie jest narażone na długotrwałą ekspozycję na głośne dźwięki.

Nowe słuchawki Little Rockerz Costume dostępne są w sugerowanej cenie detalicznej około 150 złotych na stronie zagg.com i wybranych sieciach handlowych.

 Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.