Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Top7-Zmiany w aplikacji mytaxi – możliwość wyboru Klasy Usługi

Zmiany w aplikacji mytaxi – możliwość wyboru Klasy Usługi

Mytaxi udostępnia najnowszą aktualizację aplikacji dla pasażera. W ósmej wersji aplikacji mytaxi pojawia się możliwość wyboru taksówki według preferencji, m.in.: najbliższej, największej, najtańszej lub o podwyższonym standardzie. Zmienił się również wygląd ekranu głównego, dzięki czemu zamawianie taksówki staje się  łatwiejsze.

 

Po najnowszej aktualizacji aplikacji mytaxi, zamawiając taksówkę i wybierając Klasę Usługi, możemy mieć pewność, że zlecenie trafi do kierowców spełniających określone kryteria. Aktualizacja dotyczy wszystkich 100 miast europejskich, w których operuje mytaxi. Klasy Usługi są powiązane ze standardem taksówki, stawką za kilometr oraz liczbą miejsc.

 

– Z aplikacji znika suwak ceny, a zamiast niego taksówki ze stawką do 2,00 zł/km będą dostępne jako Klasa Standard mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w PolsceNowością jest natomiast Klasa Plus, do której należą wyróżniające się auta o podwyższonym standardzie. Zamówienie taxi dla większej liczby osób jest możliwe przez wybranie Taxi XL. Klasy Standard, Plus i XL są dostępne w wybranych miastach. mytaxi w nowej wersji zapewnia kierowcom większą transparentność ich usług i łatwiejsze budowanie własnej bazy klientów.

 

Klasy Usługi dostępne w Polsce to:

Taxify możliwość wyboru Klasy Usługi 2

  • Taxi – najbliższa dostępna taksówka i najkrótszy czas dojazdu,
  • Standard– przystępne cenowo taksówki ze stawką do 2,00 PLN/km,
  • Plus– taksówki o podwyższonym standardzie. Nowe auta i większy komfort,
  • Taxi XL– taksówka dla większej liczby osób, czyli vany oraz busy (pomieszczą od 5 do 8 osób),
  • Match– usługa współdzielenia przejazdu i kosztu pomiędzy dwóch pasażerów, którzy jadą w podobnym kierunku (tylko w Warszawie).

 

Podczas zamówienia mytaxi, bez względu na wybór Klasy, pozostaje możliwość wpisania wiadomości do kierowcy, a także wybrania opcji „Ulubiony Kierowca”, „5 gwiazdkowa taksówka”, „Małe Zwierzęta” lub „Przesyłka”. Nowością w aplikacji jest również wyliczenie godziny dojazdu na miejsce docelowe podczas zamówienia.

 

Zmiany w aplikacji mytaxi – możliwość wyboru Klasy Usługi

 

Aktualizację można pobrać od 23 października 2018 roku dla telefonów z systemem iOS i Android. Wszyscy użytkownicy, którzy zaktualizują aplikację mogą skorzystać z kodu zniżkowego -30% „NAJ”, na przejazd płatnością przez aplikację, ważny do 30 listopada.

Źródło:
mytaxi.com/naj
Autor |2018-10-23T12:54:43+02:0023 października 2018 12:54|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile