Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Promocje, Top7-Mobile Vikings – koniec promocji Facebook za free

Mobile Vikings – koniec promocji Facebook za free

Mobile Vikings informuje swoich klientów, że korzystanie z portalu Facebook będzie zużywało ich pakiety tak, jak każda inna strona czy aplikacja.

Coraz więcej mediów znajduje się bezpośrednio na serwerach Facebooka. W ramach nowej polityki giganta z Doliny Krzemowej, użytkownicy powinni pozostawać w obrębie niebieskiego portalu przez cały czas, bez względu na to czy oglądają na nim filmy, zdjęcia czy grają w gry.

Co to oznacza dla nas? W ciągu ostatnich miesięcy, ilość facebookowych danych obsługiwanych przez nas wzrosła kilkunastokrotnie. W świetle takich zmian, nie będziemy kontynuować naszej promocji „Facebook za free”, która do tej pory umożliwiała Wam korzystanie z Facebooka oraz Messengera bez zużywania transferu.

Od 5.10, z technicznego punktu widzenia, Facebook stanie się dla nas stroną taką samą, jak każda – czytamy w mailach rozsyłanych do klientów Mobile Vikings Polska.

źródło: wł.

Autor |2018-10-07T09:58:34+02:007 października 2018 09:58|Kategorie: MVNO, Newsy, Operatorzy, Promocje, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.