Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Top7-Facebook uprości Messengera

Facebook uprości Messengera

Facebook radykalne przeprojektował aplikacje i przedstawił Messenger w nowej, czwartej wersji.

Decyzja o zmianie pojawiła się jeszcze pół roku temu, na swojej dorocznej konferencji dla deweloperów F8, gdzie już Facebook wspomniał o zaplanowanych zmianach. Już dziś, stopniowo zaczyna się aktualizacja istniejącej wersji na iOS i Android wśród  użytkowników.

Aplikacja Messenger, której interfejs w ostatnim czasie często był krytykowany za nadmierną złożoność ulegnie dużym zmianom. Po uaktualnieniu na dolnym pasku pojawią się ikony: „Czaty” — jest to lista rozmów. „Ludzie” — pozwala zobaczyć, kto z kontaktów teraz jest online, a także publikować i przeglądać „historię”. I ostatnia ikona -„Interesujące”.

Nowa aplikacja Messenger od Facebook 1

 

Mówiąc o aktualizacji na konferencji prasowej w San Francisco, menedżer produktu odpowiedzialny w Facebooku za Messenger, Stan Chudnovsky przyznał: „Aplikacja już nie jest taka prosta, jak była na samym początku. Postanowiliśmy, że trzeba znowu ją uprościć”.

Nowa aplikacja Messenger od Facebook

 

Według przedstawicieli Facebooka z Messengera korzysta codziennie 300 mln osób.

Źródło:
engadget.com


Autor |2018-10-24T16:48:06+01:0024 października 2018 16:48|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Top7|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Brutus 24 października 2018 w 23:10 - Odpowiedz

    Bo to jest przerost formy nad treścią. masa wodotrysków które są zbędne, Już teraz np. fb jest tak skomplikowany, i nielogiczny że aby to ogarnąć to trzeba przejść szkolenie, kurs to mało a teraz jak Messenger jest w rękach fb to będzie tylko gorzej

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.