Jesteś tutaj:-, iPhone, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-CK MEDIATOR będzie dystrybuować odnawiane produkty Apple’a

CK MEDIATOR będzie dystrybuować odnawiane produkty Apple’a

Rynek telefonów ulega głębokiemu przeobrażeniu. Obecnie bardzo szybko rozwija się branża urządzeń, które już znajdują się w obiegu. Jak na razie smartfony z drugiej ręki nie są w Polsce zbyt popularne, ale może się to niebawem zmienić za sprawą CK Mediatora, który do swojej oferty wprowadza iPhone’y odnowione przez francuską firmę Remade. W pełni sprawne telefony w niższej cenie, wraz z dwuletnią gwarancją i pełnym zestawem akcesoriów już niedługo będą dostępne w ofercie warszawskiego dystrybutora.

 

odnawiane produkty Apple'a

 

Ta sama jakość w niższej cenie

Obecnie coraz więcej osób woli kupić telefon premium z drugiej ręki w niższej cenie, niż płacić znacznie więcej za najnowszy model. Jeżeli chodzi o sprzedaż urządzeń odnawianych (poddanych tzw. procesowi refurbishu) to, jak wskazuje raport Counterpoint, rynek zdominowany jest w 80% przez dwie marki: Apple’a i Samsunga – przy czym ta pierwsza cieszy się większą popularnością między innymi ze względu na długi okres wsparcia aktualizacji. Taka postawa konsumentów nie powinna jednak nikogo dziwić. Telefony z najwyższej półki, nawet te trochę starsze, gwarantują doskonałą jakość i wysoką wydajność, która w bezpośredni sposób przekłada się na przyjemność z jego użytkowania. Dlatego też informacja o wprowadzeniu do oferty produktów francuskiej firmy może budzić ciekawość miłośników urządzeń z jabłkiem.

Remade to francuska firma założona w 2001 roku, która bardzo szybko stała się we Francji numerem jeden w swojej dziedzinie. Obecnie planuje podbić swoimi iPhone’ami rynek europejski i wiele wskazuje, że może się to udać. Gigant refurbishu stawia  na jakość swoich usług – telefony poddawane są skrupulatnie kompleksowemu procesowi odnawiania. Francuzi jednocześnie inwestują w rozwój ośrodka badawczego i udoskonalanie technologii odświeżania urządzeń. Podobnie wygląda kwestia dbałości o zasoby ludzkie. Firma zatrudnia obecnie ponad 450 specjalistów, ale do końca roku pracować ma łącznie 750 osób.

odnawiane produkty Apple'a

Refurbish, czyli prawie nowy

Odnowione iPhone’y są nie tylko bardzo dokładnie testowane, ale w każdym modelu diagnozowana jest płyta główna, obudowa podlega anodyzacji, czyli uzupełnieniu mikroubytków, a do systemu specjaliści z Remade wgrywają najnowsze dostępne aktualizacje iOSa. W każdym telefonie poddanym procesowi refurbishu sprawdza się poprawność funkcjonowania ponad trzydziestu elementów, w tym: głośników, kamer, mikrofonów, przycisków, ekranu, złącza ładowania i komunikacji, czujników zbliżeniowych, barometru, żyroskopu czy czytnika kart SIM.

Jak podkreśla Dariusz Grabowski, prezes CK Mediator: Chcemy zaoferować wszystkim wielbicielom Apple’a telefony, które nie tylko będą w 100% sprawne, ale objęte dwuletnią gwarancją i naprawą w ciągu trzech dni lub wymianą na sprawne urządzenie. Nie zapominajmy też, że smartfony dostarczone będą wraz z pełnym pakietem nowych akcesoriów: ładowarką, słuchawkami oraz kablem komunikacyjnym.

Czas na trochę świeżości

Wprowadzenie na polski rynek odnowionych smartfonów producenta z Cupertino może budzić zaintrygowanie. CK Mediator planuje wprowadzić do oferty iPhone’y nie tylko w standardowych kolorach, ale również w nowych, przygotowanych specjalnie przez markę Remade takich jak: elektryzujący pomarańcz, różowy grejpfrut czy koralowy zielony. Jest to niewątpliwie ciekawe rozwiązanie, w szczególności dla tych miłośników Apple’a, którzy poszukują pełnowartościowych urządzeń klasy premium w nieco niższej cenie.

odnawiane produkty Apple'a

Źródło:

media.wec24.plAutor |2018-10-23T20:38:03+02:0024 października 2018 07:30|Kategorie: Apple, iPhone, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.