Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7-Blaupunkt SD-S1 – bezprzewodowy detektor dymu

Blaupunkt SD-S1 – bezprzewodowy detektor dymu

Ogień to jeden z najgroźniejszych żywiołów. Każdy słyszał o pożarach. Może nawet przytrafiło się to sąsiadom czy znajomym. Technologia wychodzi na przeciw naszym obawom. Stworzony przez firmę Blaupunkt bezprzewodowy detektor dymu SD-S1 jest rozwiązaniem skutecznym i nowoczesnym. Za jego pośrednictwem dostaniesz SMS lub informację telefoniczną o zagrożeniu w twoim domu lub firmie.

Na polski rynek trafił właśnie energooszczędny, niezwykle czuły i bezprzewodowy detektor dymu. Firma Blaupunkt zadbała o kompaktowy wygląd, prosty i intuicyjny montaż i instalację urządzenia. Czujka jest lekka co pozwala na przyklejenie jej do docelowej powierzchni.  Dzięki sieciowemu systemowi alarmowemu detektor jest dużo skuteczniejszy od dotychczas dostępnych. Tradycyjne detektory mają czujniki fotoelektryczne wykrywające widzialny dym powstający w bezpłomieniowym, początkowym stadium pożaru. Urządzenie WIRELESS SMOKE DETECTOR SD-S1, gdy wykryje potencjalne zagrożenie (np. nagły wzrost temperatury), wysyła informacje tekstową i głosową na przypisane (wskazane przez użytkownika) numery telefonów. Jednocześnie zaczyna migać światłem ledowym i alarmuje syreną o głośności ok. 85 decybeli.

Niezawodność detektora zapewniają przede wszystkim przedłużona wydajność baterii, wczesny system ostrzegania i możliwość zdalnego zareagowania na potencjalne zagrożenie. Dzięki temu urządzeniu możesz ochraniać mienie  w dowolnym miejscu i czasie.

źródło: Blaupunkt

 Autor |2018-09-25T15:40:26+02:0025 września 2018 15:40|Kategorie: Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.