Jesteś tutaj:-, e-Sport, Muzyka, Newsy, Rozrywka-Spotify dostępne na Discord – muzyka jeszcze bliżej graczy

Spotify dostępne na Discord – muzyka jeszcze bliżej graczy

Spotify łączy gamingowy chat i muzykę, aby zapewnić graczom niezapomnianą rozgrywkę na każdym poziomie. Miliony graczy korzystających z aplikacji Discord, otrzymali możliwość zsynchronizowania profilu ze swoim kontem Spotify Premium. 

Spotify dostępne na Discord

Spotify dostępne na Discord

Od dzisiaj Spotify i Discord mogą zaoferować milionom graczy zupełnie nowe doświadczenie muzyczne – dzięki innowacyjnej opcji współdzielenia słuchanej muzyki oraz uproszczenia mechanizmu udostępniania wybranych soundtracków.

Spotify łączy gamingowy chat i muzykę, aby zapewnić graczom niezapomnianą rozgrywkę na każdym poziomie. Aby móc korzystać ze Spotify na Discord, wystarczy w ustawieniach aplikacji Discord, wybrać opcję Connections i zsynchronizować Spotify.

Słuchajcie jako drużyna
Użytkownicy Spotify Premium mogą teraz wspólnie cieszyć najlepszymi soundtrackami z gier, jednocześnie czatując i planując nowe questy. Czas wyruszyć w wirtualną podróż do alternatywnych światów w rytm ulubionych utworów!

Odkrywajcie nowe dźwięki
Teraz wszyscy użytkownicy mogą bez trudu oznaczyć i dzielić się z innymi muzyką, która szczególnie przypadła im do gustu bezpośrednio w aplikacji Discord. Zsynchronizowani użytkownicy otrzymają powiadomienie z informacją, czego obecnie słuchają.

Spotify dostępne na Discord

Spotify dostępne na Discord

To kolejny naturalny krok, by pokazać znaczenie muzyki jako integralnej części grania. Cieszymy się, że już od dzisiaj możemy podarować użytkownikom Spotify Premium i Discord możliwość wspólnego cieszenia się muzyką oraz dzielenia się nią i to bez konieczności przerywania ulubionej gry.

MIKAEL ERICSSON, PRODUCT DIRECTOR, PLATFORM & PARTNER EXPERIENCE W SPOTIFY

W Spotify na graczy kochających muzykę czeka Gaming Hub, gdzie można znaleźć oryginalne ścieżki dźwiękowe z gier oraz specjalnie playlisty do grania.

Usługa Spotify na Discord będzie dostępna na wszystkich rynkach, na których działają obie aplikacje.

źródło: Spotify
Autor |2018-02-02T10:39:47+01:002 lutego 2018 10:39|Kategorie: Aplikacje, e-Sport, Muzyka, Newsy, Rozrywka|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile