Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Samsung Odyssey League powraca – tym razem w ramach gry Rocket League

Samsung Odyssey League powraca – tym razem w ramach gry Rocket League

Samsung po raz kolejny rusza z rozgrywkami Odyssey League, tym razem w ramach europejskiego turnieju w grę Rocket League. Zmagania potrwają od 23 lipca do 29 sierpnia w 10 regionach i 34 krajach, a pula nagród wyniesie 25 000 euro. Kwalifikacje dla Polski odbędą się już w dniach 23-26 lipca.

Po udanej zeszłorocznej edycji Odyssey League zorganizowanej dla Player Unknown’s Battlegrounds, Samsung Electronics, światowy lider na rynku monitorów do gier, ponownie zaprasza drużyny do udziału w gorących rozgrywkach e-sportowych. W tej edycji zawodnicy zamienią karabiny z PUBG na samochody z gry Rocket League, za pomocą których będą próbowali umieścić piłkę w siatce w trakcie szalonych meczy futbolowych. Do wygrania jest szereg nagród od firmy Samsung, których pula wynosi 25 000 euro.

Widzowie europejskich finałów z pewnością zwrócą uwagę na najnowsze monitory Samsung Odyssey, które będą używane przez drużyny biorące udział w finałowych etapach turnieju. Zawodnicy zasiądą m.in. przed wielokrotnie nagradzanym modelem Odyssey G9, który został niedawno uznany za najlepszy monitor do gier przez European Hardware Association, oraz nowymi monitorami G70A, G50A i G30A. Monitory gamingowe Samsunga pozwalają graczom cieszyć się zaawansowanymi graficznie grami na PC i konsole, dzięki realistycznemu odwzorowaniu kolorów i szybkiej częstotliwości odświeżania tak ważnej w przypadku gry Rocket League.

Celem Odyssey League, nazwanej tak na cześć innowacyjnej serii monitorów do gier, jest wyłonienie najlepszych europejskich drużyn w takie gry jak PUBG czy właśnie Rocket League. Gracze, którzy udowodnią że są w stanie rywalizować na najwyższym poziomie, będącym synonimem marki Odyssey, mają szansę na wygranie części z puli nagród o wartości 25 000 euro.

play at crypto thrills

Rejestracja do turnieju rozpoczęła się 2 lipca, a drużyny regionalne będą mogły zgłaszać się do udziału w eliminacjach od 23 lipca. Zwycięzcy wezmą udział w finałach regionalnych, z których wszystkie będą transmitowane w lokalnych językach. Drużyny, którym powiedzie się w finałach, przejdą do finałów europejskich, które odbędą się w dniach 27-29 sierpnia. Będą one transmitowane w języku angielskim i zakończą wyłonieniem najlepszej drużyny.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.