Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Nawigacje, Newsy-PAC-MAN w Mapach Google, w komputerach i telefonach

PAC-MAN w Mapach Google, w komputerach i telefonach

Dziś Prima Aprilis, ale to nie żart. Z okazji 1 dnia kwietnia, czyli Prima Aprilis firma Google przygotowała dla Was niespodziankę – PAC-Mapy. Na jeden dzień mapy ulic zmieniły się w teren gry w kultowego Pac-Mana, który bawi nas już od kilkudziesięciu lat. Za planszę do gry posłuży nasze miejsce zamieszkania.


Dzięki informacjom lokalnym i Street View łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej możecie znaleźć miejsce, do którego potrzebujecie dotrzeć. Wraz z nową aktualizacją, Google dodał zdjęcia i informacje dotyczące niebezpiecznych wirtualnych istot zwanych Pinky, Blinky, Inky i Clyde. Podczas poruszania się ulicami pełnymi owoców, w okamgnieniu będziecie musieli zadecydować, w które ulice skręcić by uchronić się przed duchami i bezpiecznie dotrzeć na miejsce. A gdy poczujecie, że macie ochotę coś przekąsić, możecie po prostu zjeść kilka pac-kropek albo wiśni i dalej podróżować. PAC-Mapy sprawiają, że poruszanie się po wybranych lokalizacjach sprowadza się do naciskania przycisków góra, dół, lewo i prawo.

Jak zagrać? Wystarczy wejść na google maps, wpisać wybrane miasto i ulicę w wyszukiwarce, a następnie kliknąć w dolnym lewym rogu ikonkę Pac-Mana. Nasza mapa zmienia się w planszę do gry. Miłośnikom gier komputerowych nie trzeba wyjaśniać na czym polega gra.


Wszystkie zalety #PACMaps poznacie na komputerach i najnowszej wersji mobilnych Map Google na Androida i iOS. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku internetowy koncern także wykorzystał usługę Google Maps, organizując w nich „polowanie” na Pokemony.

źródło: Zespół Map Google

KanAutor |2015-04-01T15:47:25+02:001 kwietnia 2015 15:47|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.