Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Rynek-Orange – IS i Apple połączą siły

Orange – IS i Apple połączą siły

Integrated Solutions (IS), wyspecjalizowany integrator ICT należący do Apple Authorised System Integrator. Wykorzystując ofertę producenta, IS będzie wdrażał takie rozwiązania, jak m.in. podpis biometryczny, systemy zarządzania urządzeniami mobilnymi i ochrony danych.

IS jest drugim dostawcą w Polsce ze statusem Authorised System Integrator. Swoją przewagę chce budować w oparciu o kompetencje inżynierskie, z zakresu cyberbezpieczeństwa i doświadczenia z realizacji licznych wdrożeń systemu MDM (Mobile Device Management).

Będąc resellerem rozwiązań Apple, nie tylko wzbogaciliśmy swoją ofertę usług ICT, ale także zyskaliśmy wsparcie biznesowe i techniczne jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na świecie – dodaje Tomasz Kotarski, ekspert ds. integracji rozwiązań mobilnych z Integrated Solutions.

Pierwszy wspólny projekt ma dotyczyć integracji systemów własnych IS z prowadzonym przez Apple programem DEP (Device Enrollment Program), który zwiększa kontrolę, przyspiesza i ułatwia zarządzanie firmowymi urządzeniami. Zapewnia m.in. funkcje związane z szybką konfiguracją i automatyzuje proces dodawania firmowych urządzeń do systemu MDM.

źródło: Integrated Solutions

KanAutor |2016-12-19T11:00:29+02:0019 grudnia 2016 11:00|Kategorie: Apple, Internet mobilny, Newsy, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.