Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek-Tim Cook: Nowe kategorie produktów w 2014 roku

Tim Cook: Nowe kategorie produktów w 2014 roku

Od dłuższego czasu wielu analityków, komentatorów i fanów Apple głowi się nad jedną sprawą: kiedy gigant z Cupertino czymś nas zaskoczy? Kiedy zaprezentuje coś nowego, odkrywczego, przełomowego? Tim Cook odpowiada.

CEO Apple stwierdził w wywiadzie: „Będą nowe kategorie. Nie jesteśmy jeszcze gotowi by to o tym rozmawiać, ale pracujemy nad naprawdę świetnymi produktami.” Na ile jest to pusty frazes a na ile rzeczywiste plany, trudno stwierdzić. Niemniej wzmianka o nowych kategoriach wskazuje na coś, czego w portfolio Apple jeszcze nie figuruje – choćby własny phablet czy inteligentny zegarek iWatch z aplikacją monitorowania zdrowia użytkowników, który stał się ostatnio tematem plotek.


Od czasu wypuszczenia na rynek iPada, Apple nie udało się wymyśleć niczego odkrywczego. Mimo, że wciąż sprzedaje miliony kolejnych odsłon swoich iUrządzeń, oczekiwania klientów są znacznie wyższe. Od tej firmy oczekuje się, by zaskakiwała, by wyznaczała kierunek rozwoju technologii a nie tylko poprawiała to co już jest. Jeśli Apple faktycznie ma zamiar wypuścić phablet czy inteligentny zegarek, będzie to już tylko naśladowanie konkurencji.

Źródło: Phonearena

SewixAutor |2014-02-08T01:03:26+01:008 lutego 2014 01:03|Kategorie: Apple, Newsy, Rynek|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Bita-po 8 lutego 2014 w 12:12 - Odpowiedz

    Warto jest rozliczać ludzi z ich słów, jeśli potem okazują się pustymi frazesami. Na pewno w przyszłości bardziej by się zastanowili przed wypowiedziami, jeśli mieliby przekonanie, że ktoś potem do tego wróci i ich rozliczy. Dobry skutek miałoby to też w polityce 😛 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.