Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Google, Gry, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Promocje, Rozrywka, Sprzęt, Top7-Google Play będzie informował o nowościach i promocjach. Pojawią się nowe kategorie.

Google Play będzie informował o nowościach i promocjach. Pojawią się nowe kategorie.

Google przygotowuje się do wprowadzenia nowych funkcji do swojego sklepu z aplikacjami Google Play. 

Niektórzy użytkownicy już otrzymali możliwość przetestowania nowej opcji, która pozwala aktywować powiadomienia o nowych grach i aplikacjach w różnych kategoriach a także aktualizacjach i świeżych uaktualnieniach dla zainstalowanych aplikacji. Google Play może też przesyłać informacje o okresowych rabatach na różne aplikacje. Łowcy okazji powinni przyjąć tę funkcję z entuzjazmem, bo Google i dostawcy aplikacji co jakiś czas robią ciekawe akcje promocyjne.

Ponadto, w sklepie pojawią się nowe kategorie „New” i „Premium”. W pierwszej zostaną przedstawione wszystkie najnowsze aplikacje i gry, a w drugiej tylko aplikacje i gry, które są płatne. Prawdopodobne zostaną one dodane w Google Play nie jednocześnie, lecz po kolei.

W ubiegłym roku wzrost sprzedaży treści w sklepie Google Play wyniósł 27%.

 Autor |2019-02-04T08:09:50+01:004 lutego 2019 08:09|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Google, Gry, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Promocje, Rozrywka, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.