Od 22 grudnia br. operator sieci Orange wprowadza możliwość zakupu telefon Motorola RAZR.

Niewiarygodnie cienki i lekki smartfon wyróżniający się niebanalnym wzornictwem. Front telefonu przyciąga uwagę idealnie wyprofilowanym szkłem, akcentami ciętego diamentem aluminium i niezwykle żywymi kolorami 4.3 calowego ekranu Super AMOLED o niesamowitej, jakości obrazu. Do wykończenia telefonu Motorola RAZR wykorzystany został KEVLAR, oraz szkło Corning Gorilla Glass chroniące ekran przed zarysowaniami i zadrapaniami. Co więcej, każdy element telefonu Motorola RAZR zabezpieczony jest powłoką odporną na zachlapanie – nawet wewnętrzne podzespoły.
1GB pamięci RAM w połączeniu z dwurdzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania 1.2GHz i systemem operacyjnym Play można łatwo połączyć swój smartfon z telewizorem HD, głośnikami i innymi urządzeniami peryferyjnymi – wystarczy użyć Multimedialnej Stacji Dokującej. Nowy Smart Controller umożliwi zarządzanie treściami wyświetlanymi na dużym ekranie.
- Cennik telefonów w ofercie promocyjnej Optymalny w Orange dla Firm przy umowie na 24 miesiące: Tutaj
- Cennik telefonów w ofercie promocyjnej Optymalny w Orange dla Firm przy umowie na 30 miesięcy: Tutaj
- Cennik telefonów w ofercie promocyjnej Optymalny w Orange dla Firm przy umowie na 36 miesięcy: Tutaj
źródło: Orange
Kan
Ktoś się orientuje, czy ten telefon jest również w ofercie dla klientów indywidualnych?
Jeszcze nie, dziś wszedł do biznesu.
@JarKen: ale jeżeli „jeszcze nie”, to znaczy, że Orange zamierza go wprowadzić, tak? 🙂
Raczej tak, bo z nowymi modelami zawsze tak w pomarańczy jest najpierw do biznesu potem indywidualny. Oczywiście należy brać pod uwagę ze jest kilka modeli dostępnych tylko online, ale widzę że Razr wchodzi do salonów, więc to kwestia czasu. Pozdrawiam.
JarKen- czy zawsze tak jest? Może to jest związane z tymi ostatnimi zmianami w planach optymalnych? Dobrze by było gdyby faktycznie podali chociaż przybliżoną datę wprowadzenia tego modelu do taryf indywidualnych, aczkolwiek przypuszczam, że jak urozmaicieli oferty biznesowe, to stosunkowo szybko pojawi się coś w taryfach zwierzęcych.
Telefonik na pewno bardzo wytrzymały:)
No jaki inny by wytrzymał jednego dnia kąpiel w jeziorze i palenie w ognisku?:D
….
Jedyną wadą jest właśnie to gg, którego chyba nie daje się znaleźć.:(
Spokojnie, szybciej niż myślicie 😉