Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Taryfy komórkowe-Conotoxia Pay – płatności w grach w dowolnej walucie

Conotoxia Pay – płatności w grach w dowolnej walucie

Projekt rozwiązania dla użytkowników gier komputerowych przygotowali programiści z grupy Cinkciarz.pl. Produkt, który niebawem umożliwi wygodne dokonywanie płatności w grach w dowolnej walucie, jest po raz pierwszy zapowiadany na odbywających się właśnie prestiżowych targach E3 w Los Angeles.


Wiodący producenci gier komputerowych z całego świata prezentują przełomowe technologie oraz najnowsze produkty w Los Angeles Convention Center. Wydarzenie to przez trzy dni (13-15 czerwca br.) przykuwa uwagę całej branży oraz pasjonatów gier. To właśnie podczas tego eventu w słonecznej Kalifornii zaplanowano pierwsze zapowiedzi przygotowywanego przez grupę Cinkciarz.pl projektu rozwiązania, które już wkrótce umożliwi dokonywanie płatności w grach – Conotoxia Pay.

Produkt powstaje, z wykorzystaniem innowacyjnej technologii, z myślą o indywidualnych graczach, użytkownikach rozbudowanych platform oraz sprzedawcach i producentach gier komputerowych. Potrzebę wprowadzenia go na rynek uzasadnia szybki rozwój branży oraz wzrost zapotrzebowania na zaawansowane narzędzia płatności zharmonizowane z interfejsem każdej gry.

Conotoxia Pay wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i zaspokaja ich potrzeby w zakresie dokonywania płatności wewnątrz gier. Jesteśmy przekonani, że budowane przez nas rozwiązanie zrewolucjonizuje sposób płatności w grach. Łatwe w obsłudze narzędzie stanie się użyteczne dla odbiorców z całego świata, ponieważ umożliwi dokonywanie płatności z wykorzystaniem dowolnej waluty z naszej oferty, a tym samym na uniknięcie niekorzystnego spreadu oraz dodatkowych kosztów związanych z obsługą przelewów – wyjaśnia Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl, spółki z grupy, do której należy Conotoxia, Inc.

źródło: Cinkciarz.pl

KanAutor |2017-06-15T07:45:01+02:0015 czerwca 2017 07:45|Kategorie: Inne, Newsy, Sprzęt, Taryfy komórkowe|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.