Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Taryfy stacjonarne, Voip-Telekonferencje: nowa usługa operatora telefonii HaloNet

Telekonferencje: nowa usługa operatora telefonii HaloNet

Firma Tartel wprowadziła nową usługę o nazwie „Telekonferencje HaloNet”. Usługa będzie dostępna zarówno dla użytkowników telefonii internetowej HaloNet jak i dla klientów zewnętrznych.

System telekonferencyjny HaloNet umożliwia realizację grupowej rozmowy telefonicznej (telekonferencji), w której może uczestniczyć nawet 30 osób jednocześnie. Telekonferencja odbywa się w wirtualnym pokoju, do którego można się dostać dzwoniąc pod numer dostępowy 22 3500908 a następnie wprowadzając indywidualne dane dostępowe (przydzielane podczas zakładania pokoju) czyli numer konferencji oraz PIN.

Żeby móc korzystać z danego pokoju konferencyjnego należy go wcześniej założyć. Dla wygody użytkowników przygotowano aż 3 sposoby zakładania pokoju konferencyjnego. Osoby, które nie są klientami telefonii internetowej HaloNet mogą zakładać telekonferencje przez telefon oraz przez formularz umieszczony na stronie internetowej www.halonet.pl/telekonferencje/zaloz-przez-strone-www. W pierwszej opcji konferencja jest zakładana i realizowana w trakcie danego połączenia a użytkownik sam wybiera określone dane dostępowe. Z kolei przy pomocy formularza pokój telekonferencyjny można zarezerwować nawet 48 godzin wcześniej i korzystać z niego przez maksymalnie 12 godzin a dane dostępowe są tu przydzielane systemowo. W formularzu można wpisać adresy mailowe przyszłych uczestników telekonferencji. Na podane adresy zostanie wysłany komunikat zawierający termin rozpoczęcia pierwszej konferencji oraz informacje dostępowe.

Najbardziej rozbudowane opcje telekonferencji są dostępne dla klientów telefonii internetowej HaloNet. Korzystając z formularza umieszczonego na panelu użytkownika można zarezerwować pokój konferencyjny nawet 30 dni wcześniej i korzystać z niego przez 14 dni. W wybranym okresie można zrealizować kilka następujących po sobie konferencji, korzystając cały czas z tych samych danych dostępowych. Jest to wygodne rozwiązanie szczególnie w sytuacji gdy planujemy przeprowadzić kilka konferencji z wyselekcjonowaną, stałą grupą osób. Unikamy wtedy konieczności zakładania kolejnych konferencji i podawania uczestnikom każdorazowo nowych danych dostępowych.

Formularz umieszczony na panelu umożliwia przesłanie powiadomień do przyszłych uczestników konferencji drogą mailową i/lub za pomocą SMS (opcja płatna, według cennika telefonii HaloNet). Komunikaty mogą być wysłane po dokonaniu rezerwacji i/lub na 1 godzinę przed jej rozpoczęciem.

Zakładający konferencję przez formularz uzyskuje dodatkowo tzw. ADMIN PIN, którego może użyć podczas logowania się do pokoju konferencyjnego zamiast PIN i dzięki temu moderować daną konferencję np. wyprosić ostatniego uczestnika czy też zablokować w konkretnym momencie możliwość wejścia do pokoju konferencyjnego kolejnych uczestników.

Telekonferencje można rezerwować bezpłatnie. Płatnością są objęte jedynie koszty połączenia na numer dostępowy. Opłata jest pobierana zgodnie z cennikiem danego operatora, z numeru którego jest wykonywane połączenie. Wyjątek stanowią uczestnicy dzwoniący z numeru posiadanego w telefonii HaloNet. Po pierwsze nie ponoszą żadnych kosztów połączenia, po drugie dla swojej wygody mogą korzystać ze skróconego numeru dostępowego – 908.

źródło: HaloNet

KanAutor |2011-11-28T17:02:51+01:0028 listopada 2011 17:02|Kategorie: Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Taryfy stacjonarne, Voip|Tagi: , , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. stalewiak 28 listopada 2011 w 20:14 - Odpowiedz

  Jak dla mnie za dużo juz jest juz alternatywnych operatorów i taki następy operator nie ma szans na dłuższą metę

 2. Prosze o szybko odpowiedz czekam 28 listopada 2011 w 20:17 - Odpowiedz

  Samsung Delphi b3410 pójdzie na nim gg proszę o szybko odpowiedz na gg — mam w siesi era proszę szybko odp 38198291

 3. i tylko pudziana al 28 listopada 2011 w 21:19 - Odpowiedz

  Jaki następny operator 🙂 Przecież artykuł mówi o nowej usłudze, funkcjonującego już od dawna na rynku operatora telefonicznego. W branży voip, halonet ma ugruntowaną pozycję i dodatkowa usługa jak telekonferencje na pewno uatrakcyjni ich ofertę.

 4. rebi21 28 listopada 2011 w 21:23 - Odpowiedz

  Witam
  Jestem operatorem sieci play i dziś wykupiłem internet . Wszystko śmiga dobrze , ale gdy chcę zainstalować operę czy firefox to wyskakuje mi jakiś błąd , że zła konfiguracja czy coś takiego ;/ Czy ktoś wie jak mam zmienić konfigurację i gdzie abym mógł zainstalować te przeglądarki ? .

 5. Remigiusz ze Stolicy 4 października 2017 w 09:55 - Odpowiedz

  My mamy usługę centralki telefonicznej wirtualnej, czyli chmurowej i w tym telekonferencje w telecube.pl. Polecenia godne i da się przetestować [url]https://www.telecube.pl/telekonferencje/[/url] Praktycznie bezawaryjne i z fajnym panelem klienta. Mamy tam swój, stały numer telekonferencyjny. Super sprawa to dołączenia rozmówcy do takiej telekonferencji. Na panelu sobie zapisuję, żeby za np. 15 minut telefon zadzwonił pod takim a takim numerem i jak rozmówca odbierze, to się przyłączy od ręki do telekonferencji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.