Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Newsy, Rozrywka-BBC prezentuje nowy produkt: BBC Playlister

BBC prezentuje nowy produkt: BBC Playlister

Brytyjski nadawca publiczny BBC zapowiedział udostępnienie nowego cyfrowego produktu: BBC Playlister, który zmieni sposób odbioru muzyki przez widzów i słuchaczy! Nowy produkt muzyczny powstał we współpracy min. z serwisami Deezer i YouTube.

BBC Playlister
BBC Playlister

BBC Playlister umożliwi dodawanie i zapisywanie ulubionych utworów usłyszanych w programach BBC na osobistej liście odtwarzania. Taką listę można następnie wyeksportować do jednego z partnerskich serwisów BBC, w którym można będzie odsłuchać muzykę w całości. Fani muzyki mogą też korzystać z rekomendacji ulubionych DJ-ów i prezenterów.


BBC w swoich programach telewizyjnych, audycjach radiowych i serwisach internetowych prezentuje co roku więcej muzyki niż jakikolwiek inny nadawca. Nie zawsze jednak słuchacze mogą łatwo odnaleźć wyemitowany już utwór. BBC Playlister to zupełnie nowy produkt, który całkowicie eliminuje ten problem.

BBC Playlister umożliwia fanom:

  • łączenie utworów, które spodobały im się w programach i audycjach BBC –wystarczy się zalogować i kliknąć, aby dodać muzykę słyszaną w BBC do osobistej listy odtwarzania
  • poznawanie muzyki polecanej przez ulubionych DJ-ów i prezenterów BBC –odkrywając muzykę, która umknęła naszej uwadze i posłuchać propozycji najlepszych ekspertów na świecie
  • łatwe eksportowanie list odtwarzania do wybranego cyfrowego serwisu muzycznego – w ten sposób można najłatwiej posłuchać wybranych utworów


BBC Playlister zostanie udostępniony w najbliższych dniach – początkowo na komputerach i za pośrednictwem przeglądarek urządzeń mobilnych. Użytkownicy będą mogli zapamiętywać utwory, eksportować listy odtwarzania i słuchać ich w wybranym serwisie cyfrowym. Fani muzyki mogą łatwo i szybko eksportować listy odtwarzania z BBC do serwisu Deezer, YouTube lub Spotify i słuchać w nim utworów w całości. Z czasem BBC planuje nawiązać współpracę także z innymi serwisami.


W ciągu najbliższych miesięcy BBC udostępni również ważne funkcje, takie jak rekomendacje DJ-ów i prezenterów oraz możliwość pełnej integracji z urządzeniem mobilnym przy użyciu aplikacji BBC iPlayer Radio. BBC Playlister zostanie udostępniony w witrynach internetowych BBC w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.


Playlister pomaga w poznawaniu i zapamiętywaniu wpadającej w ucho muzyki z BBC — zarówno z audycji Lauren Laverne w Radio 6, z serialu EastEnders, jak i z brytyjskiego Tańca z gwiazdami – Strictly Come Dancing.

źródło: Deezer

KanAutor |2013-10-09T16:06:11+01:009 października 2013 16:06|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet mobilny, Newsy, Rozrywka|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.