Jesteś tutaj:-, Oprogramowanie, Promocje, Testy i opinie, Top7-Wielkanocna promocja WHOkeys:Windows 10 PRO za $13 i Ofiice2016 za $28!

Wielkanocna promocja WHOkeys:Windows 10 PRO za $13 i Ofiice2016 za $28!

Promocja

Wielkanocna promocja na WHO Keys

Sklep WHOKeys zorganizował świąteczną akcję promocyjną w ramach której za niewielkie pieniądze możemy nabyć legalną kopię Windowsa 10 lub pakietu Office w wersji Pro. Mimo niskiej ceny wszystkie dostępne wersje oprogramowania są nowe (nie były nigdy wykorzystywane) i bazują na licencji OEM. Po wcześniejszej aktywacji można je przypisać do wybranego konta Microsoft a następnie zainstalować na dowolnym sprzęcie komputerowym, kompatybilnym z posiadanym wydaniem. Dzięki powiązaniu z kontem Microsoft ewentualna reinstalacja oprogramowania przebiega szybko i sprawnie, a użytkownik nie musi za każdym razem ponownie wpisywać klucza.

 

Aby skorzystać z oferty podczas procesu finalizacji zamówienia należy podać kod X25, który znacząco zredukuje oryginalną cenę, obniżającą ją o 25%. Obecnie promocja obowiązuje na następujące produkty:

 

Warto przy tym dodać, że uzyskana w ten sposób kopia oprogramowania jest w pełni legalna i nie łamie postanowień licencyjnych firmy Microsoft, czego niestety nie da się powiedzieć o wszystkich sprzedawanych w sieci kluczach. Jest też łatwiejsza w aktywacji – po wpisaniu klucza możemy zakupiony program aktywować online (przez Internet).Autor |2020-04-09T09:25:35+02:009 kwietnia 2020 18:00|Kategorie: Newsy, Oprogramowanie, Promocje, Testy i opinie, Top7|1 komentarz

1 komenarz

  1. ar 14 kwietnia 2020 w 15:12 - Odpowiedz

    Przecież to jest jakiś scam, co wy reklamujecie?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.