Jesteś tutaj:-, Konkurs, Newsy, Polecamy, Testy i opinie, Top7-Konkurs BNP Paribas. Dziękujemy za zgłoszenia.

Konkurs BNP Paribas. Dziękujemy za zgłoszenia.

Dziękujemy za udział w konkursie. W ciągu ostatnich dni wpłynęło do nas ponad 300 zgłoszeń. Wasza kreatywność jest niesamowita. Wkrótce wybierzemy zwycięskie zgłoszenie i przekażemy jego autorowi lub autorce telefon Samsung A20e.

konkurs bnp

Advertisement

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Samsung Galaxy A20e. Ten zaawansowany telefon, wyposażony jest w 2 kamery, pojemną baterię i ośmiordzeniowy procesor a bezramkowy wyświetlacz wypełnia niemal cały front urządzenia.

Zadanie konkursowe  jest proste – Należy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego warto mieć konto w BNP Paribas”  i wysłać swoją propozycję na adres [email protected].

Zalety samego konta są nam znane i opisaliśmy jest w osobnym artykule tutaj. Najważniejsze plusy to darmowe prowadzenie rachunku, darmowe przelewy krajowe, darmowe wypłaty w bankomatach Planet Cash oraz przydatna aplikacja GOmobile.

W tytule maila prosimy o wpisania hasła „Konkurs BNP Paribas” a w treści wpisać swoją propozycję.

Wsród nadesłanych propozycji wybierzemy jedną, której autor otrzyma od redakcji serwisu Telix.pl nagrodę w postaci nowego telefonu Samsung Galaxy A20e. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia szczegółów wysyłki nagrody.

Konkurs trwa od 25.10.2019 do 10.11.2019

Regulamin konkursu dostępny jest tutajAutor |2019-11-11T10:56:55+01:0024 października 2019 15:50|Kategorie: Artykuły, Konkurs, Newsy, Polecamy, Testy i opinie, Top7|Możliwość komentowania Konkurs BNP Paribas. Dziękujemy za zgłoszenia. została wyłączona