Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Internet, Newsy, Operatorzy, Telewizja-Multimedia GO teraz płatne 3 zł/m-c

Multimedia GO teraz płatne 3 zł/m-c

Multimedia Polska zakończyła testy serwisu Multimedia GO, umożliwiającego dostęp do oferty telewizyjnej oraz biblioteki VoD za pośrednictwem internetu. Do 30.06.2017 r., wszyscy abonenci telewizji cyfrowej mogli w serwisie na www.multimediago.pl (dostęp Multiscreen), oglądać bezpłatnie kanały dostępne w ich pakiecie TV. Teraz serwisu Multimedia GO można używać płacąc 3 zł miesięcznie. Umowa na okres 12 miesięcy – dowiedział się Telix.pl


Dzięki Multimedia GO abonenci operatora, za pośrednictwem komputera, smartfona oraz tabletu, uzyskali dostęp do większości kanałów telewizyjnych, dostępnych w ich pakiecie TV. Serwisu Multimedia GO można używać, korzystając z internetu dowolnej sieci.

Multimedia GO oferuje opcję Catch Up, pozwalającą odtwarzać audycje telewizyjne nawet do 7 dni wstecz. Multimedia GO umożliwia także nagrywanie programów. Za pośrednictwem serwisu, użytkownicy serwisu uzyskują także dostęp do biblioteki VoD – zarówno do pojedynczych tytułów, jak również uruchomionego w czerwcu pakietu sVoD Strefa Dzieci.

źródło: wł.

KanAutor |2017-07-04T08:29:46+01:004 lipca 2017 08:29|Kategorie: Android, Aplikacje, Internet, Newsy, Operatorzy, Telewizja|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. Lukaaa 4 lipca 2017 w 07:35 - Odpowiedz

    Nie ma nic za darmo…Niby 3 zł ale razy tysiące czy miliony wyjdzie dobra sumka 🙂

  2. Lenka 4 lipca 2017 w 08:02 - Odpowiedz

    Nawet w czasie testów często z aplikacji nie korzystałam. Teraz to po prostu skasowałam ją z urządzeń.

  3. muchtar 4 lipca 2017 w 12:14 - Odpowiedz

    Gdyby jeszcze program działał jak należy na wszystkich urządzeniach mobilnych.Opinia o tym produkcie jest wybitnie negatywna.Sam to miałem i wiem co pisze.Dopóki nie poprawia działania programu to kasuje apke ze wszystkich urzadzeń mobilnych.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.