Jesteś tutaj:-, Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Promocje, Rozrywka, Telewizja-Telewizja Światłowodowa łączy siły Telewizji i Internetu Światłowodowego

Telewizja Światłowodowa łączy siły Telewizji i Internetu Światłowodowego

Polacy spędzają przeciętnie przed telewizorem 4,5 h dziennie (dane zebrane przez Nielsen Audience Measurement i opracowane przez portal Wirtualnemedia.pl). Z Internetu natomiast korzystają w ciągu dnia przeciętnie 4,4 h (na komputerach) i kolejne 1,3 h na urządzeniach mobilnych (wg raportu Delloite z 2017 roku). Co oznacza, że usługi dostarczane przez EVIO we współpracy z Partnerami Telewizji Światłowodowej towarzyszą im przez znaczną część dnia.


1 października Telewizja Światłowodowa startuje z promocją Pakietu Telewizji i Internetu Światłowodowego.

Każdy nowy Klient, który podpisze umowę na usługi Telewizji Światłowodowej i zakupi jeden z 4 pakietów telewizyjnych otrzyma 3 miesiące paczki światłowodowego Internetu i Telewizji za darmo. Ale to nie wszystko – abonenci, którzy zdecydują się na pakiet OPTIMUM lub PLATINUM otrzymają także 3 miesiące pakietu HBO w prezencie.

Mega paczka Telewizji i Internetu Światłowodowego to dzisiaj dostęp do najlepszej światłowodowej rozrywki – to nie tylko niemal 250 kanałów telewizyjnych i najszybszy Internet, ale także dostęp do interaktywnych funkcjonalności BEZ DODATKOWYCH OPŁAT: Catchup TV, Timeshift, Series Recording czy Start Over.

Promocja wsparta jest komunikacją w Internecie. Wszystkie informacje znajdują się na stronie Telewizji Światłowodowej oraz stronach 300 operatorów współpracujących z Telewizją Światłowodową.

źródło: EVIO Polska

kanAutor |2017-09-27T10:51:09+01:0027 września 2017 10:51|Kategorie: Inne, Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Promocje, Rozrywka, Telewizja|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. sylwekZolkusza 27 września 2017 w 09:01 - Odpowiedz

    5G i światłowód plus TV.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.