Operator Multimedia Polska udostępni jutrzejszy mecz Czarnogóra-Polska w systemie Pay Per View w swoich dekoderach telewizji cyfrowej oraz w serwisie internetowym mmTV.pl.
Abonenci cyfrowej telewizji Multimedia Polska będą mogli wykupić dostęp do transmisji poprzez dekoder (na kanale 109 w jakości SD, na kanale 110 w jakości HD), telefonicznie przez Call Center pod numerem infolinii 801 701 801 lub 244 244 244 oraz osobiście w Biurach Obsługi Klienta.
Operator udostępni transmisję także w swoim internetowym serwisie z VoD i kanałami telewizyjnymi – mmTV.pl. Mecz w mmTV.pl będą mogli obejrzeć wszyscy internauci, również nie będący abonentami Multimedia Polska. Abonenci Multimedia Polska, którzy konto w mmTV.pl mają powiązane z kontem abonenckim będą mogli dopisać koszt transmisji do rachunku za telewizję cyfrową. Pozostali internauci dostęp do meczu będą mogli wykupić za pośrednictwem przelewu online.
Koszt dostępu do transmisji to 20 zł, zarówno przez dekoder, jak i w mmTV.pl.
Mecz polskiej reprezentacji inaugurujący eliminacje do Mistrzostw Świata 2014 będzie można zobaczyć tylko w PPV. Nie będzie go emitowała Telewizja Polska.
Spotkanie Czarnogóra-Polska to nie jedyna transmisja, jaką w najbliższy weekend zaoferują w PPV Multimedia Polska. 8 września, abonenci Multimediów będą mieli również możliwość obejrzenia w systemie PPV walki Tomasza Adamka z Travisem „Freight Train” Walkerem.
źródło: Multimedia Polska
Kan
Już widzę te tłumy wykupujące transmisję. W końcu poznali się wszyscy na tych patałachach kopiących piłkę.
raczej firma sprzedająca prawa do transmisji zażądała kosmiczne pieniądze a towar kiepski. Tym bardziej że to reprezentacja PZPN-u a nie Polski. Na miejscu ministra sportu powołał bym nową organizację reprezentującą faktycznie nasz kraj i wtedy można by stworzyć reprezentację. A PZPN niech się tylko zajmie pucharami i rozgrywkami krajowymi.
to swoją drogą 🙂
ale maksymalna(!) cena za PPV to 3 góra 5 złotych, za max 30,40 zł to oczekuję nośnika DVD/BD z dodatkami na własność! (i nie ważne czy to film, mecz czy koncert…) choć płytki z meczami naszej reprezentancji nie kupiłbym za żadne pieniądze :-/
podane ceny to absolutne maksimum –
Niech się nie ośmieszają.
Cyfra i n sie wycofaly z transmisji. Ciekawe czy inni beda rzeczywiscie transmitowac…