Jesteś tutaj:---Zygmunt Solorz-Żak już prezesem operatora Plusa
Zygmunt Solorz-Żak już prezesem operatora Plusa2011-11-09T18:44:33+01:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Zygmunt Solorz-Żak już prezesem operatora Plusa

Viewing 6 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Dzisiaj akcjonariusze Polkomtela przenieśli własność 100 proc. akcji Polkomtela na spółkę Startan Capital Holdings, spółki kontrolowanej przez Zygmunta Solorza-Żaka – poinformowały spółki w oddzielnych komunikatach. Jednocześnie Zygmunt Solorz-Żak został oddelegowany na stanowisko prezesa Polkomtela – poinformował PAP Jarosław Grzesiak, partner kancelarii prawnej Dewey&LeBoeuf.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Zygmunt Solorz-Żak już prezesem operatora Plusa

  • Ojciec
   Member
   Liczba postów: 30

   Sądzę, że to dobra decyzja gdyż Solorz-Żak jest zwolennikiem nowych rozwiązań i dzięki temu nasz rodzimy operator może wiele zyskać.

  • mumin79
   Member
   Liczba postów: 468

   No to teraz poczekamy jak plus z cyfrowym polsatem będą kosić konkurencje pod względem technologicznym na potegę.

  • stalewiak
   Participant
   Liczba postów: 466

   TAA jak dalej polsat bedzie walił te limity na net i pakował w liste kanałów VOD to padnie na ryj .Ja podziękowałem mu za te VOD .Net 20Mb.s he he a maxy to średnio 6Mb.s

   Masakra ludzie dają sie okradać . Już nie wspomne o LTE ;]

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140033

   Czuje że Zygmunt z tym lte ładnie umoczy, po pierwsze komu się tak śpieszy niby sto ileś MB/s a ile będzie w praktyce ? Po drugie ważniejszy jest limit pobierania danych a nie prędkość. Co z tego że pobiorę błyskawicznie plik czy kilka plików jak potem wskoczy lejek i strony będą się ładowały w kilka minut. Spokojnie wystarczyło by stabilne kilka MB/s, no ale hipnotyzująca magia liczb działa. W każdym razie na pewno ruszy trochę rynkiem z korzyścią dla klientów. Poczytałem trochę o nim w necie i muszę przyznać że niezły z niego ananas. Zwolennik oszczędności dosłownie na wszystkim – przede wszystkim na pracownikach ( samo zatrudnienia i inne wymysły ). Z Aero2 ( darmowym internetem ) też jest straszny bałagan.

  • PROZAK
   Participant
   Liczba postów: 1972

   Piękne plany i huczne zapowiedzi zazwyczaj kończą się na niczym, bardziej na trwaniu i nabijaniu kasy się zakończy. Normalnie, tak jak w jego spółkach jest(już przy areo mówił że nic za darmo nie da,choć umowy go do tego zobowiązywały. Aż go przymusili). Zwolennikiem nowych rozwiązań może być, podobnie jak każdy z nas.

  • ferdar
   Participant
   Liczba postów: 1625

   Jak dla mnie to niech robią co chcą, niemam nic z polsatu i nic z Plusa

Viewing 6 reply threads
Reply To: Zygmunt Solorz-Żak już prezesem operatora Plusa
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile