Jesteś tutaj:---Zestaw myPhone H Smart ze starterem tuBiedronka za 349 zł
Zestaw myPhone H Smart ze starterem tuBiedronka za 349 zł2014-10-28T10:00:16+01:00

Start Forum Sprzęt Android Zestaw myPhone H Smart ze starterem tuBiedronka za 349 zł

Viewing 9 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Polski producent smartfonów myPhone oraz Biedronka przyzwyczaili nas już do smartfonów, w najlepszej możliwej specyfikacji w swojej kategorii cenowej. Teraz do oferty sieci sprzedaży detalicznej dołącza nowa propozycja. Zestaw H Smart – super wytrzymały smartfon z 3,5-calowym ekranem IPS, kamerą 2MPx, systemem Android 4.2 oraz starterem promocyjnym w usłudze tuBiedronka.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Zestaw myPhone H Smart ze starterem tuBiedronka za 349 zł

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140055

Szkoda że ten telefon nie był dostępny rok temu, kiedy totalnie zniszczyłam swojego smartfona jeżdżąc na nartach ;/ Drugi raz nie popełnię tego samego błędu… zabiorę H Smart’a 😀 Mam nadzieję że ludzie nie rzucą się na niego jak na Crocs’y w Lidlu i coś dla mnie zostanie xD

• Anonymous
      Guest

Kupiłem ten telefon i jest zaje*****, dla twardzieli. Trzymam go pewnie w dłoni i nie boję się, że się rozleci. Zabiorę go na rajd i nie będę się musiał martwić , że przestanie działać. To jest to. Hardkorowy Koksu by się nie powstydził takiego xD

• Anonymous
      Guest

Kupiłam mężowi, bo ma tendencje do upuszczania swoich smartfonów na twarde powierzchnie, co zazwyczaj kończy się serwisem… H-Smart rozwiąże problem :>

• Anonymous
      Guest

Kupiłem, przetestowałem i mogę napisać że warto kupić ten telefon. Nawet jak nie do codziennego użytku, to żeby przełożyć kartę na wyjazd i się nie przejmować niczym.

• Anonymous
      Guest

Po tych pochwalnych pamfletach sądze, że chyba cały dział marktingu biedry je pisał. Telefon w istocie znakomity dla budowlańca, stóża, ale także dla narciarza. Ale nie padajmy na kolanana przed nim. 🙂

• Anonymous
      Guest

Może ja od razu zaznaczę że nie pracuję dla Biedronki… a telefon kupiłem i jestem zadowolony.

• Anonymous
      Guest

[quote]Po tych pochwalnych pamfletach sądze, że chyba cały dział marktingu biedry je pisał. Telefon w istocie znakomity dla budowlańca, stóża, ale także dla narciarza. Ale nie padajmy na kolanana przed nim. 🙂 [/quote]

Ale kiedy ja jako narciarz właśnie zamierzam padać, a raczej upadać na niego bez obawy że coś się tanie 😛 Telefon dla mnie sezonowy, na stok idealny, potem pewnie przesiądę się na „lżejszy” kaliber 😉

• jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

[quote]Kupiłem ten telefon i jest zaje*****, dla twardzieli. Trzymam go pewnie w dłoni i nie boję się, że się rozleci. Zabiorę go na rajd i nie będę się musiał martwić , że przestanie działać. To jest to. Hardkorowy Koksu by się nie powstydził takiego xD
      [/quote]
      no na tym 3,5 calowym ekranie to mógłby mieć małe probelmy z obsługą… ale tak czy siak telefon dla wszelkich typów pracujących fizycznie i w ciężkich warunkach jest idealny

[quote]Ale kiedy ja jako narciarz właśnie zamierzam padać, a raczej upadać na niego bez obawy że coś się tanie 😛 Telefon dla mnie sezonowy, na stok idealny, potem pewnie przesiądę się na „lżejszy” kaliber 😉 [/quote]
      wg testów z youtuba to wytrzymuje przejechanie autem, nie wytrzymał dopiero uderzenia cegłą.

• Anonymous
      Guest

[quote]
      no na tym 3,5 calowym ekranie to mógłby mieć małe probelmy z obsługą… ale tak czy siak telefon dla wszelkich typów pracujących fizycznie i w ciężkich warunkach jest idealny
      . [/quote]
      wszystkie trendy ida teraz na wielkosc, patrz iphone,
      ale mniejszych rozmiarow tez sie poszukuje, na stoku czy na budowie 6 cali mi nie potrzebne,
      wiec sadze ze h-smart/iron znajdzie chetnych nie tylko w zawodach i sportach ryzykownych

Viewing 9 reply threads
Reply To: Zestaw myPhone H Smart ze starterem tuBiedronka za 349 zł
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile