Jesteś tutaj:---Zdjęcia Nokia E75
Zdjęcia Nokia E752008-11-26T11:44:13+01:00

Start Forum Sprzęt Nokia Zdjęcia Nokia E75

Viewing 5 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Producenci telefonów komórkowych coraz częściej mają problem z wyciekami informacji. Tym razem w internecie pojawiły się prawdziwe zdjęcia Nokii E75.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140080

ciekawe czy ten telefon będzie obsługiwał kwalifikowany podpis elektroniczny ? podobno już sprzedają to w Plusie? słyszeliście coś o tym?

• Anonymous
      Guest

obsługą podpisu zajmuje się Unizeto

• Anonymous
      Guest

Przypomina mi model SPV E650/HTC 710

• Anonymous
      Guest

Ta nokia powinna się nazywać 75 problemów w jednym telefonie. I nie 75 problemów w ogóle tylko 75 problemów z każdą prawie aplikacją. Serwisy Nokii powinny nosić nazwę 750 problemów!. Lużna klapka po miesiącu to jeszcze nic. Nie wiesza się ale chodzi wolno, miesza kontakty a biznesowi mają dużo kontaktów więc mozna sobie wyobrazić : tu podwójny, ten potrójny itd itp. Nokia messaging? No pusty śmiech mnie ogarnia! 75 razy musisz podać hasło login, bla bla itd w guście Nokii. Serwis support? A co to takiego. To jest Nokia banan: dojrzewa u klienta w domu o ile klient zna się na symbianie. Tym razem to już za wiele, sprzedaję a wszystkim serdecznie odradzam! No i jeszcze jedno: żeby uruchomić VOIP trzeba se ściągnąć dodatkowy program dobrze ukryty na stronach nokii, kto szuka ten głupi i ma dużo czasu lub nic do roboty.Bluetooth nie współpracuje z żadnym z moich trzech samochodów. Z żadnym! Czyli co mam kupić trzy zestawy głośnomówiące nokii? Nedoczekanie! Never!

• Anonymous
      Guest

pierdutko – ja mam e75 i to całkowite przeciwieństwo twojego opisu.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Zdjęcia Nokia E75
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile