Start Forum Inne Telix.pl Zasady rankingu użytkowników – sierpień 2011

Viewing 23 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Konkurs dla najaktywniejszych użytkowników ma na celu promowanie użytkowników, którzy swoim komentarzami i głosowaniami przyczyniają się do rozwoju portalu Telix.pl. Czekamy na Państwa udział w życiu portalu i chcemy go docenić. – Uwaga w sierpniu nowe zasady wyłaniania Zwycięzców.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Zasady rankingu użytkowników – sierpień 2011

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Wow

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Mam jedno pytanie co do fotek czy kazdy znowu ma 100 na ten miesiac czy nadal pozostal limist ze w sumie mozna dodac 100 fotek ?

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      o widzę fajne nagrody. Modem by mi się przydał bo za 2miesiące przedłużam umowę o internet więc biorę się do pracy.

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      A ja mam pytanko dotyczące nagród bo tu są pokazane trzy nagrody a na stronie głównej jest tylko ładowarka. To jak to jest z tymi nagrodami?

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Pierwsza nagroda bardzo atrakcyjna – tylko te sim-locki… 😛

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      No to zostałem odpowiednio zmotywowany 🙂 ale lipiec przegapiłem … dobrze że mam troche wolnego no i hobby 🙂

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Cieszy mnie też fakt weryfikacji postów pod względem treści. Pisanie o niczym nie da pełnego sukcesu 😛

    • mardom
      Member
      Liczba postów: 4

      Heh, żeby dostać taki kultowy kubek 😉

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      W opisie modemów wkradła się palcóweczka: „E8210 /…/ Model E1820 w sieci Play”. Przy okazji potwierdzam brak SIM-locków w modemach sieci Play. To przykład dla innych operatorów, którzy po unijnej dyrektywie o bezsimlockowych smart/fonach skwapliwie wykorzystują jej przeoczenie w kwestii modemów i nadaj simlockują swoje. Nieładnie, Wu-trójco, nie ładnie… Jako bizklient T-Mobile nie omieszkuję wytykać tego w rozmowie wszelkim konsultantom napotkanym bezpośrednio lub pośrednio telefonicznie. Wychodzę z założenia, iż gdyby tak robiły oddolnie tabuny innych klientów, słuchy o krytyce doszłyby wyżej i zaskutkowało nagle publicznym obwieszczeniem sen-sacyji: oto nasze modemy już nie mają SIM-locka. I to pochwalę bez zmrużenia oka, a na razie brawa za fair play w modemach sieci Play.

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Jeśli modem Play nie ma sim-locka i ma lepsze paramtry, to chyba nie ma wątpliwości który wybierze zwycięzca, dlaczego jest więc drugi gorszy do wyboru i prawdopodobnie z sim-lockiem ??

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Czy do modemów są sim z internetem na kartę ?

    • martiniL
      Member
      Liczba postów: 298

      brawo za zmianę regulaminu 🙂

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Czy najlepszy może wygrać ładowarkę i modem lub gadżety ?

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Dobrze że doczytałem regulamin. Nie trzeba być pierwszym żeby wygrać modem tylko ładnie pisać. No to cztery litery blade bo w tym nie jestem za dobry. Chyba znowu sobie odpuszczę i poczekam na jakieś konkursy fotograficzne.

    • Poll
      Member
      Liczba postów: 1747

      Ja sobie o modem nie powalcze bo nie będę pisał jedno-dwu wyrazowych komentarzy ale zdjęć trochę bym wrzucił. Szkoda, że tylko można wrzucać z telefonu bo zapchał bym serwer Telixowi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      fajnie

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Patrząc na niektóre komentarze warto byłoby wprowadzić minimum znaków w komentarzu 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Za komenty pod fotkami też po 5 punktów??? A to ci dopiero! Np. 'A tu moja ciocia bije pianę’ albo 'Leszcze lubią pływać parami’ hłe hłe hłe. Wejdzie tu kto i myśli, że zmieniono branżę lub się rypnął przy wklepywaniu linka www. 1 punkt dla pianoustych ciułaczy odznaczeń za puszczanie sobie bączków pod fotami to max, jeśli już. Ale nie moje małpy, nie mój cyrk. Można się dołączyć w trakcie miesiąca?

    • babeo
      Member
      Liczba postów: 31

      Bardzo ciekawy pomysł na promowanie portalu. Tak trzymać!

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Po pierwszym dniu Panowie chyba troche przystopowali, ale wszytko pod kontrolą 😀

    • beata506
      Participant
      Liczba postów: 11

      Brat poradził mi dziś,,Jak nie wiesz co pisac ,napisz ŁAŁ” hihihihi

    • Nieujawniony
      Member
      Liczba postów: 94

      Ciekawa akcja, żeby skusić ludzi do np. wypowiedzenia się:)

    • mumin79
      Member
      Liczba postów: 468

      FAJNY KONKURS

Viewing 23 reply threads
Reply To: Zasady rankingu użytkowników – sierpień 2011
Your information: