Jesteś tutaj:---Zasady rankingu użytkowników: listopad 2011
Zasady rankingu użytkowników: listopad 20112011-10-31T10:49:10+02:00

Start Forum Inne Telix.pl Zasady rankingu użytkowników: listopad 2011

Viewing 10 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Konkurs dla najaktywniejszych użytkowników ma na celu promowanie użytkowników, którzy swoim komentarzami i głosowaniami przyczyniają się do rozwoju portalu Telix.pl. Czekamy na Państwa udział w życiu portalu i chcemy go docenić.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Zasady rankingu użytkowników: listopad 2011

  • LesH
   Participant
   Liczba postów: 4228

   Zachęcam Organizatora do 2 rzeczy: 1/ bliższe wyjaśnienie w kilku zdaniach czym jest ten Canyon x-ray? Sam jestem ciekaw, choć nie biorę udziału w ewentualnym podziale nagród. Sama wzmianka, iż ‚jest to absolutnie nowy trend w wyglądzie akcesoriów notebooka’ oraz, że ‚zmienia się kolor nadruku’ – to nieco za mało dla takich mało kumatych i nieobeznanych jakim jestem. Brzmi enigmatycznie. 2/ Czy ładowarka jest taka, jak na ilustracji, tzn. z akumulatorami? Bo jeśli nie, lepiej dopisać obok, że urządzenie jest bez dekoracji (bez akumulatorów). W Niemczech, przy towarach zilustrowanych na reklamach, nagminnie spotyka się dopiski ‚ohne Deko’. Natomiast jeśli ładowarka do wygrania jest jednak z wyposażeniem w 4 akumulatory, jak na obrazku, zamieściłbym o tym dopisek. Wersalikami z wykrzyknikiem, bo to istotny atut. 😀

   Reklama
  • ferdar
   Participant
   Liczba postów: 2069

   Z akumulatorkami czy bez i tak warto a jeśli chodzi Canyon x-ray to też chciałbym wiedzieć bo czytałem o disajnerskiej serii słuchawek i głośników ale to mi wygląda na jakąś nakładkę na laptopa ale mogę się mylić.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Zestaw jest z akumulatorkami o czym mogą poswiadczyc zwycięzcy wcześniejszych edycji. Andrzej

  • tabamirko
   Member
   Liczba postów: 261

   SUPER NAGRODY DO WYGRANIA

  • mumin79
   Member
   Liczba postów: 488

   Canyon x-ray – Marka należąca do Asbisu zaprezentowała kolekcję akcesoriów x-ray z designem inspirowanym rentgenowskimi zdjęciami urządzeń. W serii są dostępne m.in. myszki, słuchawki, głośniki, plecaki do notebooków.
   Słuchawki z serii Canyon x-ray
   Słuchawki z serii Canyon x-ray

   Akcesoria mają nadruki w odcieniach zieleni i żółci, które pokazują wnętrze danego urządzenia (np. słuchawek) utrwalone na zdjęciu rentgenowskim. Na plecakach i etui do notebooków umieszczono grafiki ukazujące wnętrze komputerów.

   Serię Canyon x-ray tworzą słuchawki, myszki przewodowe i bezprzewodowe, głośniki, torby na laptopy, plecaki i naklejki.
   Słuchawki to model z nausznikami, który charakteryzuje pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz. Impedancja wynosi 32 ohmy, a czułość – 106 dB. Głośniki stereo mają moc 5 watów i pasmo przenoszenia mieszczące się w zakresie 100 Hz – 18 kHz. Urządzenia są zasilane z portu USB komputera albo ładowarki z odpowiednim złączem. Myszy wyposażono w sensor o czułości 1000 dpi. W wersji bez kabla sygnał jest przesyłany do nanodobiornika USB na częstotliwości 2,4 GHz. Odbiornik może pozostać w porcie po wyłączeniu myszy.

   W plecaku z serii x-ray mieści się komputer z ekranem o przekątnej do 15,6 cala. W środku są dwie duże przegrody i mniejsze kieszenie na akcesoria i drobiazgi. Plecak wykonano z materiału odpornego na wilgoć. Dwie przegrody ma również torba na notebooka (typu messenger). Wśrod akcesoriów x-ray jest także etui na laptopa z miękkiego materiału oraz foliowe naklejki na pokrywę ekranu notebooka, chroniące przed porysowaniem i wilgocią. Naklejki mają szablony, które umożlwiają wycięcie osłony odpowiednich rozmiarów (maksymalna wielkość to 16 cali).

   Sugerowane ceny detaliczne brutto serii x-ray: plecak – 139 zł, torba – 114 zł, mysz bezprzewodowa – 69 zł, mysz przewodowa – 39 zł, słuchawki – 67-69 zł, głośniki – 69 zł, etui na laptopa – 73 zł, naklejka na obudowę – 19 zł.

  • mumin79
   Member
   Liczba postów: 488

   I w opisie pojawił się błąd „Ranking trwa od 1 października 2011 do 31 października 2011 do godz 12:00” zmienić na listopad 🙂

  • mumin79
   Member
   Liczba postów: 488

   Już wszystko zostało poprawione :))

  • mumin79
   Member
   Liczba postów: 488

   Właśnie kurier UPS dostarczył mi przesyłkę z nagrodą. Rozpoczynam testy nowej ładowarki, w zestawie nawet kabel do gniazda zapalniczki w samochodzie. Widać że sprzęt solidny. :))))))

  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Przypominamy, że Redakcja otrzymała od Czytelnika o nicku kaz – oficjalną rezygnację z nagrody, którą jest roczny dostęp do SpeedAlarm. Czytelnik Prosi, aby przekazać go innej osobie startującej w zabawie. Dlatego pierwsza osoba zarejestrowana na Telix.pl, która przysle na adres kandrzej@telix.pl swój numer telefonu, na który zainstaluje aplikację otrzyma kod.

  • Blom
   Participant
   Liczba postów: 3211

   Apeluję o ocenę merytoryczności zamieszczanych postów! Masowe nabijanie sobie punktów a co za tym idzie zaśmiecanie śmieciowymi, totalnie nic nie wnoszącymi komentarzami to plaga od kiedy konkurs się pojawił. Zanim przeczytam wartościowy komentarz muszę się przebić przez śmieci w stylu „Super”. Porażka.

Viewing 10 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.