Viewing 18 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Po świętach w PLAY startuje wyprzedaż telefonów komórkowych. Od wczoraj w prasie i telewizji można zobaczyć reklamy z napisem SALE. Zakrojona na dużą skalę kampania reklamowa zapowiada obniżki kilku topowych modeli telefonów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie ma zmian?? cena Samsunga i550w spadla z 369 do 199 jesli to nie duza zmiana coz…. ja wlasnie wzialem Nokie e51 teraz bym sie zastanowil na tym samsungiem z wbudowanym GPS’em

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      hehe fajna promocja, tych zmian praktycznie nie ma a już na pewno dla osób które mają wysokie abonenty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      abonamenty mają wysokie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wysokie z której strony dziecko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      znacie może tytuł piosenki z tej reklamy? ;ppp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja też szukam tytułu tej piosenki ale nie mogę znaleźć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      juz wideze tłumy..moze nie takie jak na ifona w orange ale przewinie sie troche osób..proste.do 2mln im najwyrazniej jeszcze brakuje ale jak zwykle na niesmiertelnym blogu do 31 zapewne ogłosza ze maja od dawna ale sie nie chwalili ;-)jeden cyrograf z nimi mam.wystarczy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a to po iphone`a w orange były tłumy a nie statyści? myślę że po problemach świątecznych z siecią ludzie przestaną patrzeć tylko na ceny w playu. może zaczną sprawdzać czy to co kupią będzie działać w ogóle

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no to teraz żeś wymyślił, jakby tylko play miał problemy z siecią 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam, sprzedam bon ktory upowaznia do uzyskania rabatu w wysokosci 100zł w sieci play (np. przy aktywacji telefnu). Cena 50zł—-nr. gg 7525334 poznan wazny do 15.01.2009

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kolejny pomysł na dobicie do 2 mln. No zobaczymy co się będzie działo jak im MTR zmienią, wtedy przy takich cenach zysków nie będzie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Play ma fajne telefony nie powiem i fajnych cenach,jednak te ich akcje marketingowe atakujące konkurencje nie są najlepsze,bo fajnie to wygląda na "papierze" a jak ktoś przyjrzy się dokładniej to widzi, że w Orange i u innych można rozmawiać taniej niż to deklaruje p4…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      He he w orange można rozmawiać taniej- koń by się uśmiał. Kolego pomarańcza jest najdroższa na rynku ale dzięki takim pólmózgom jak Ty mają się całkiem nieźle…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      chyba Era jest najdroższa na rynku a nie Orange zobacz sobie na koszt rozmów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie wiem czy to taki hotnews…. przeciez ceny się nie zmieniły…po prostu reklamują je jako nowe :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Czyli co, kolejna naciagana kampania? Juz by sie nie osmieszali.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No troche błąd zrobili bo z tego co wiem to te ceny co niby są teraz w promocji , były juz miesiąc temu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No podobno, a na dodatek ceny ktore sa od 1 zl to dopiero przy wyzszych abonamentach, wiec znowu nabijanie w butelke.

Viewing 18 reply threads
Reply To: Wyprzedaż SALE w Play
Your information: