Jesteś tutaj:---Wyposazenie magazynu

Wyposazenie magazynu2017-10-02T08:15:17+02:00

Start Forum Inne Hydepark Wyposazenie magazynu

Viewing 3 reply threads
 • Author
  Posts
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Potrzebuje porady dotyczacej wyposazenia magazynu. Wlasnie ze szwagrem wpadlismy na genialny pomysl jak zagospodarowac niewykorzystany do tej pory budynek. Udalo nam sie wstepnie dogadac z lokalna firma kurieska na przeznaczenie go pod magazyn na przechowanie paczek. Problem jest natury technicznej – otoz nie mamy odpowiedniego wyposazenia .. mam tutaj na mysli glownie wozki magazynowe do przewozenia paczek jak i inne niezbedne akcesoria. Znacie moze sprawdzone firmy zapotrujace kompleksowo tego typu projekty? Zastanawiamy sie nad skorzystaniem z oferty Rajapack ( strona [url]https://www.rajapack.pl/wyposazenie-magazynu_C19.html[/url] ) Jesli macie wyrobiona opinie na temat ich rozwiazan to prosze poratujcie. Ewentualnie w gre wchodza jakies inne propozcje, bynajmniej w lepszej cenie bedzie ciezko cos znalezc.

  • Marta38
   Participant
   Liczba postów: 23

   Normalna sprawa. Przecież jeśli całą hala ma być w pełni funkcjonalna, to powinniście odpowiednio ją wyposażyć. Na pewno warto zajrzeć do https://bulkon.pl/oferta/stoly-monterskie/ i rozważyć wykorzystanie takich stołów monterskich. To bardzo przyjemna rzecz, miejcie to na uwadze, szczególnie w kontekście firm produkcyjnych.

   Reklama
  • sukamin88
   Participant
   Liczba postów: 56

   Thank you for providing this interesting and very interesting topic. I will update your next post often. driving directions

  • kodi
   Participant
   Liczba postów: 1

   U nich można znaleźć bardzo dobre usługi holowania i pomocy drogowej. Ostatnio miałem okazję skorzystać z ich usług i jestem bardzo zadowolony.

Viewing 3 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.