Start Forum Sprzęt Microsoft / Windows Mobile Windows 10 Mobile – oficjalnie ruszył proces aktualizacji (wideo)

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Każdy z użytkowników smartfonów „kafelkowego” systemu od Microsoftu z niecierpliwością wyczekuje aktualizacji swojego smartfona do oficjalnej wersji Windows 10 Mobile. Po długim oczekiwaniu fani mają powody do radości, bowiem ruszyła aktualizacja telefonów działających pod kontrolą systemu Windows 8.1 do wersji o numerze 10.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Windows 10 Mobile – oficjalnie ruszył proces aktualizacji (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Ja akurat nie czekam… mam starą lumie 1020 i niepotrzebnie skorzystałem windowsa insidera i bardzo kiepsko chodziła 10tka i baterie mi mega zarło 🙁 potem fon zrobił nemo i zero kontaktu działania …. do serwisu go dalem i z powrotem mam 8.1… wszystko wròciło do normy:-) wiec nie bede go aktualizował jak wejdzie oficjalna aktualizacja 🙁 poczekam na 1szego surface phone i wtedy bede miał fabrycznie zainstalowana 10tke 🙂 bo do androida nie chce wracać :((( innej alternatywy na androida nie ma,a iphony mnie niekrecą 🙁 narazie same androidy wychodzą i badziewie za 3koła 🙁 andek nie może miec monopolu …. zresztą nie wydaje wam się,ze to juz jest nudne co telefon to andek:( zmienia sie tylko wyglad smartfona….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      M$ dało ciała po całości. Pokazało wyraźnie gdzie ma użytkowników. Miało za frajer bande testerów którym obiecano system. I co? I co za rok wydymają następną grupę z 1GB? Bo Redstone2 będzie tylko dla słuchawek z 2GB? Odbudować zaufanie ciężka sprawa. Szczególnie, że to drugi raz po WP7.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Ja też nie będe aktualizował do „10” mojej Lumii 925 bo jak na razie na Windows8.1 chodzi mi rewelacyjnie i nie potrzebuję nic lepszego – zero zacięć i płynność w czasie rzeczywistym, a wygląd ekranu to rzecz nie ważna dla mnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Chwaluć się kto ma, bo na razie się zastanawiam czy warto

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Nie rozumiem tego stękania 'Aktualizować czy nie?’. Mam obecnie Lumie 535, kupiłem ją za całe 200zł z gwarancją. Zaktualizowałem natychmiast. Różnica kolosalna, na korzyść oczywiście. Pojawiły się nowe funkcjonalności, zapanował porządek w menu szybkiego uruchamiania, a przede wszystkim możliwość jego zmiany. Płynność bez zmian, a jeśli cos w tym temacie się zmieniło to raczej jest to subiektywne odczucie. Tym bardziej Nie rozumiem więc nad czym się tu zastanawiać? Jak się tak cykacie to może w ogóle wróćcie do WP7, albo najlepiej do WinCE. Zdradoid to porażka straszna i jak nie znoszę Windows nandesktopach to Windows mobilny w porównaniu z tym chłamem od Booble’a to całkiem udany produkt. Zobaczymy jak im dalej będzie szło pod przywództwem ciapatego Balmera …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Super działa i wygląda na 930

Viewing 6 reply threads
Reply To: Windows 10 Mobile – oficjalnie ruszył proces aktualizacji (wideo)
Your information: