Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Wielofunkcyjny modem 3G do wygrania w konkursie FOTO Telix.pl

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od dziś tj. 4 lutego Zapraszamy wszystkich zarejestrowanych czytelników serwisu: Telix.pl do udziału w konkursie FOTO na najciekawsze zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Fundatorem nagród jest firma Wel.com – dystrybutor modemów i akcesoriów do mobilnego Internetu i Polkomtel (Plus i Sami Swoi) – oferujący usługę Muzodajnia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Wielofunkcyjny modem 3G do wygrania w konkursie FOTO Telix.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      zimowo walentynkowo -a co tam robi kursor myszy?:)

    • katia305
      Member
      Liczba postów: 2

      ja nie widze zadnego kursora 😉

      a patrze i patrze hehe

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W tym przypadku muszę przyznać rację Czytelnikowi Tiger: kursor był na poprzednim zdjęciu, które zostało obecnie podmienione. Dziekujemy Czytelnikowi za zwrócenie uwagi na to. Pozdrawiam Andrzej

    • robertos78
      Participant
      Liczba postów: 23

      Zgadza się poprzednie zdjęcie posiadało kursor gdyż było robione aparatem cyfrowym i było na moim dysku, jako że posiadało tematyke konkursową zostało sfotografowane tel.komórkowym i wstawione do galerii,jeżeli łamie regulamin konkursu proszę o usuniecie lub niebranie go pod uwagę.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dziękujemy za wyjaśnienie. Mimo, że jest ciekawe, ze względów regulaminowych nie będzie brane pod uwagę. Oceniane są tylko zdjęcia wykonane telefonami komorkowymi. Pozdrawiam Andrzej

    • Grzechu13
      Member
      Liczba postów: 5

      Ta osoba na zdjęciu na dole przypomina mi Cuddy z Dr, House 🙂

    • katia305
      Member
      Liczba postów: 2

      ja tak troche z innej beczki: czy moj cudny telefonik znajdzie sie kiedys w Waszej bazie telefonow?? :)))

      chodzi mi o samsunga sgh-z170 😀

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Witam. Telefon już jest w bazie Telix.pl. Dziękuję za informację o braku tego modelu. Zachęcam Czytelników do przysyłania nam informacji na temat braku danego telefonu w Bazie Telix.pl. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ciekawe kiedy się można spodziewać wyników konkursu..

      mam nadzieję, że nie będziemy musieli jeszcze długo czekać !! pozdrawiam

Viewing 9 reply threads
Reply To: Wielofunkcyjny modem 3G do wygrania w konkursie FOTO Telix.pl
Your information: