Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Blackberry Wideotest: BlackBerry Bold 9700

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      RIM – BlackBerry 9700 to kontynuacja linii Bold, wielofunkcyjnego urządzenia opracowanego z myślą o wszechstronnym zastosowaniu biznesowym.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Wideotest: BlackBerry Bold 9700

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Chyba ktoś się zatrzymał 18 miesięcy temu… rozumiem że miała to być recenzja 9900 BOLD 🙂

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      a 9900 już wyszedł ? 😮
      Zdecydowanie bardziej udany od 9700 jest 9780, po pierwsze nowszy, po drugie z fabrycznym BB6.
      Raczej nie warto w tym momencie kupować 9700.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ja mam 9700 i 9780 jestem bardzo zadowolony, lepszego nie potrzebuje.

    • Tigertygrys
      Participant
      Liczba postów: 799

      jakoś BB nie może zdobyć rynku u nas ….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nie oszukujmy się ale to telefon niszowy; nie kazdy wie jak go uzywac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      @ julian.
      Niszowy? Dlaczego?
      Bo jest stabilny? Bo ma nieziemskie wykonanie? bo ma mega wygodna klawiature? Bo nie jest ze stajni HTC/Samsung/Nokia? Bo nie jest na androidzie?

      Jezós…daj pan spokój. Idz na xda dev. szukac nowego romu dla htc a jerzyny zostaw w spokoju.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Jerzyna jest dla tych, ktorzy kiedys uzywali 6310i etc. mi nie sa potrzebne kombajny multimedialne a dobry telefon do szeroko pojetej komunikacji (sms,mail i telefon).
      Nawigacje (i kompas) mam wbudowane w aucie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      męczy? Oj nie. Kupił z premedytacja!
      A więc jedziemy z koksem. BB jest ot zwykłym telefonem z miliardem opcji. LECZ jak dokupimy usługę BIS (10 zł plej, 25 łorędż) to ten telefon staje się debesciakiem nad debesciaki.
      1. BB Messenger. Masz usługe bis, Helmut z Niemiec ma usługe bis, Giuseppe z Włoch wraz z Tomem z UK tez. Posiadajac namiary na te osoby, chatujesz, wysylasz zdjęcia, dokumenty cokolwiek. BEZ dodatkowych kosztów.
      2. OS. Szybki, stabilny.
      3. Jakość wykonania – trzeba miec w łapie jerzynę.
      4. BIS = nielimitowany internet. Bez streamingu.
      5. Skrzynka mailowa (możliwosc zdefiniowania 10 skrzynek) gdzie maile wpadaja ci jak smsy. Synchro z gmailem, support exchange.

      ….ale to wciąz za mało. Bo to telefon „niszowy”. Bo nie ma 2 rdzeni. Bo nie ma słitaśnych gier. Bo nie jest na androidzie. Bo nie jest owiany magią „amejzingu” od apple. No i bo nie jest ajfonem 🙂

Viewing 8 reply threads
Reply To: Wideotest: BlackBerry Bold 9700
Your information: