Jesteś tutaj:---W T-Mobile później weźmiesz telefon na przedłużenie umowy w salonach i na infolinii.
W T-Mobile później weźmiesz telefon na przedłużenie umowy w salonach i na infolinii.2011-12-20T14:01:16+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi W T-Mobile później weźmiesz telefon na przedłużenie umowy w salonach i na infolinii.

Viewing 16 reply threads
  • Author
      Member
      Liczba postów: 757

T-Mobile skrócił okresy, w których można się starać o nowy w przedłużeniu umowy w salonach i na infolinii. Z nawet 4.5 miesiąca do dwóch.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: W T-Mobile później weźmiesz telefon na przedłużenie umowy w salonach i na infolinii.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

No super, można wziąć telefon wcześniej niż to było w umowie, bardzo fajne i to aż 2 miesiące wcześniej dla indywidualnego? Ładnie, ładnie, dobra szansa żeby wypatrzyć ciekawy telefonik w promocji i go sobie zgarnąć 🙂

• LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

’SKRACA’ he he he. Pozwolicie, że wyjaśnię, jak rozumieć pojęcie 'skraca’: nie znaczy to bynajmniej, że szybciej przysługuje wymiana! Nie nieee, wręcz przeciwnie: ZNACZNIE PÓŹNIEJ! DOTĄD dla biznesu BYŁY to AŻ 3 MIESIĄCE, a nawet AŻ PÓŁ ROKU PRZED KOŃCEM UMOWY, a TERAZ? Patrz wyżej do treści newsa: TYLKO 1 miesiąc. Dla klientów indywidualnych niewiele lepiej: 2 miesiączki, a dotychczas było można wymienić terminalek 3 miesiące wcześniej. Jeśli sam T-Mobile PL tak promuje pogorszenie warunków okresu wymiany telefonu w związku z przedłużeniem umowy: jako coś lepszego, korzystniejszego (bo krótszy termin), to nie znajduję – albo nie chcę publicznie uzewnętrzniać – dosadnych a słusznych słów oburzenia. W tej sieci mam aktywacje na firmę i tylko czekam na dalsze takie 'kwiatki’… 🙁

• Anonymous
      Guest

fajne, widać opy przed świętami robią wszystko, aby zdobyć nowych i utrzymać dotychczasowych klientów, teraz ta promocja T-Mobile, wcześniej też Orange oferował drugi fon za 1 zł bez zobowiązania. A pewnie to jeszcze nie koniec.

• Anonymous
      Guest

@LesH tak czy inaczej możliwość uzyskania nowego telefonu przed zakończeniem obowiązywania starej umowy jest krokiem w stronę klienta. Teoretycznie nowy telefon powinno się dostawać z dniem obowiązywania nowej umowy.

• JarKen
      Member
      Liczba postów: 757

Widzę, że potrzebne są wyjaśnienia. W każdej sieci nowy tel można wziąć kilka miesięcy przed końcem umowy. Okresy te zmieniają się, tak by w Orange tak teraz jest w TMobile – z punktu widzenia klienta na niekorzyść , bo trzeba dłużej czekać na możliwość wymiany telefonu. Pozdrawiam.

• Anonymous
      Guest

Zanim ktoś się ”napali” na taką okazję, to radzę wcześniej upewnić się, czy aby na pewno jest to okazja? Otóz, w Orange np. można też wcześniej wymienić telefon na nowy, ale faktyczna data umowy będzie obowiązaywała od dnia umowy tej wcześniejszej, tzn. np. w lutym 2012 upływa nam termin umowy i możemy już podpisać nową w ramach takich okazji, ale termin będzie obowiązaywał od lutego 2012, czyli biorąc, na 2 lata,to do lutego 2014, a nie grudnia 2013r Warto dopytać się DOKŁADNIE o szczególy.

• Anonymous
      Guest

a czym jest ten profil terminalowy? ocb?

• Anonymous
      Guest

@migotka, profil terminalowy, to po prostu umowa z terminalem, czyli mix i abonament z telefonem. Będzie po prostu weryfikacja z działem, żeby ominąć klientów, którzy widnieją w BIG i mają problemy z płatnościami. Wydaje mi się, że pomysł jest ok. Wiele osób podpisuje umowę tylko dla przysłowiowej „złotówki” za telefon. A później nie chce im się wcale płacić. 😛 Co do skrócenia czasu umowy, to również dobry pomysł. Każdy bierze wcześniej ze względu na nowy telefon, a później okazuje się, że w momencie końca jego faktycznej umowy, są premiery innych modeli. Nie powinno się być w tej kwestii niecierpliwym, bo wielu się natyka :p A co do „skracania”, sądzę, że to chyba normalne, że po możliwości podpisania umowy wcześniej, wcale nie „skraca” się czas umowy o te 2-6mcy, tylko mamy możliwość wybrania wcześniej jakiegoś telefonu. I nic więcej. Także „skracanie” ma tutaj jak najbardziej sens ;D

• stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

Strzał w kolano jesli to prawda 🙂
      Niemcy cholerne..

• Anonymous
      Guest

A wg mnie to operator sam powinien decydować kiedy zaproponować Klientowi wymianę telefonu np. czy 4 m-ce wcześniej czy w ostatniej chwili na podstawie profilu Klienta – terminowości opłacania rachunków , wysokości rachunków itp.
      Skoro można było wybrać nowy telefon nawet 6m-cy przed terminem wygasania umowy to tak jakby podpisać nową umowę na 30 m-cy a jak wiem wszyscy pukają się w czoło ,że niby jak można podpisać umowę na 30 m-cy.
      Dla mnie jako abonenta T-Mobile od 11 lat posiadającego 2 nr telefonów i blueconnect propozycja przedłużenia blueconnect z umową na 30m-cy jest nieporozumieniem. Wg mnie najlepiej jest mieć umowę bezterminową z m-cznym wypowiedzeniem gdyż jak coś to można zawsze z niej zrezygnować . Podobne zmiany są już powoli wprowadzane za granicą i tak to już będzie – każdy dba o swój biznes w 1 kolejności nawet gdyby na tym mógł coś stracić ale efekt końcowy to stabilna sytuacja firmy itp.

• Anonymous
      Guest

Zastanawiam się skąd Państwo czerpią w tym artykule, że mając mandat, nie będą mogli przedłużyć umowy z T-Mobile. Klient zawierający aneks podlega jedynie weryfikacji wewnętrznej, z pominięciem innych operatorów i BIG. Weryfikowane są tylko płatności.

• Anonymous
      Guest

Trochę jestem zdziwiona. Z tego co pamiętam zawsze był to okres 3 miesięcy i taki okres wydaje się być najodpowiedniejszy. 1 miesiąc to trochę mało. Mogli zostawić bez zmian chociaż oferty firmowe. Ciekawa jestem czy zmieni się też zakres proponowanych telefonów. Dobrze by było porównać te oferty do innych sieci. Tym bardziej, że oferty firmowe zostały akurat poszerzone w Orange.

• Anonymous
      Guest

A czy T-mobile nadal posiada w swojej ofercie Internet stacjonarny?

• Anonymous
      Guest

Do niedawno zdarzało mi się wymieniać telefon nawet 12-14 miesięcy przed końcem umowy.
      Z tego co słyszałem to Doradcy w t-mobile mają nieciekawą sytuację bo poskładali klientom oferty na wymianę telefonów i klienci dzwonią z problemem kiedy będą telefony.
      Sam mam zarejestrowaną firmę i ostatnio zrobiłem cesję na kilka telefonów prywatnych pracowników, żeby nie brać numeru służbowego tylko po prostu opłacę im prywatne numery. Cesja było potrzebna, żeby w koszta szły faktury jak już mam za to płacić.
      Na kilku numerach była przed cesja możliwość wymiany telefonów, a teraz nie ma na żadnym.
      Mój doradca biznesowy tylko rozłożył ręce i powiedział, że sam jest w czarnej du*** po pozamawiał telefony pod zamówienia i nie może ich aktywować a sieć domaga się zapłaty full price za telefony (wyżej nawet niż telefon kosztuje w media markt itp).

• spiro
      Participant
      Liczba postów: 157

uregulujcie kwestię tagów: raz jest tmobile a innym razem t-mobile i ciężko znaleźć interesujące informacje.

• Anonymous
      Guest

Na miesiąc przed to ja mogę już sobie pójść do konkurencji, która na ogół ma dużo lepsze oferty dla nowych abonentów. Bez sensu, zamiast trzymać starych klientów pozwalają im porównać oferty innych operatorów…

Viewing 16 reply threads
Reply To: W T-Mobile później weźmiesz telefon na przedłużenie umowy w salonach i na infolinii.
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile