Jesteś tutaj:---W internecie treści i usługi nie są bezpłatne. Płaci reklama

W internecie treści i usługi nie są bezpłatne. Płaci reklama2017-07-25T12:24:41+02:00

Start Forum Inne Nie daj się oszukać W internecie treści i usługi nie są bezpłatne. Płaci reklama

Viewing 3 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   „Dzisiejszym sponsorem treści jest reklama”, „W internecie treści i usługi nie są bezpłatne. Płaci reklama” – to przykłady haseł rozpoczynającej się 25 lipca br. kampanii edukacyjnej skierowanej do internautów. Przypomina ona, że bez reklam nie ma „darmowego” internetu i że to dzięki nim użytkownicy mogą korzystać z zasobów sieci bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: W internecie treści i usługi nie są bezpłatne. Płaci reklama

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Płaci się przede wszystkim danymi osobowymi i oddawaniem się „profilowaniu”. Śmieszna informacja o „ciasteczkach” nic nie mówi bo identyfikacja jest na 100 innych, bardziej skutecznych sposobów. I taki „klient” co np czytał o stłuczonym ekranie nawet jak ma adbloka jest cenny bo na innej stronie można zacząć mu wciskać „ubezpieczenie od zbicia ekranu” co jak się połączy ze sprofilowaniem jego komentarzy można wcisnąć taką polisę która ma np limi 500 zł a udział własny 499 zł 😀

   Reklama
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Dobrych produktów nie trzeba w kółko reklamować. Reklamuje się tylko guano którego nikt nie chce ( jak np. taki smartdom 😉 w każdym bloku reklamowym reklama z brodatym i jego bravo wynalazki haha). Brednie że reklama jest nieodłączna od internetu to zwyczajna szmondacka hucpa. Blokujemy reklamy i będziemy blokować. Mało tego będziemy blokować wszystkie trakery typu google analitics, gemius, fejsbookowe skrypty. Jednym słowem wszystko co profiluje użytkownika i bada jego zwyczaje. W epoce jutuberów i niskolotnych szafiarko-blogerek wszyscy nagle jęczą że blokowanie reklam psuje im geszefty. O tak … nie narobić się a dużo zarobić najlepiej cudzym kosztem to znane motto wiadomo kogo 😉 Panie Włodku jak Pan chcesz to sobie proszę samemu oglądać reklamy ale nas do tego proszę nie zmuszać.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Nie podoba się to zamykać serwisy i do roboty nieroby.
   Za oglądanie tych idiotycznych wypocin ynteligentów musieli by mi dużo płacić 😬

Viewing 3 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.