Jesteś tutaj:---W 2009 roku zapłacimy mniej za komórki
W 2009 roku zapłacimy mniej za komórki2009-01-12T11:31:39+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi W 2009 roku zapłacimy mniej za komórki

Viewing 2 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   W 2009 roku będziemy płacić mniej za rozmowy przez komórkę – powiedziała prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej Anna Streżyńska w wywiadzie dla telewizji TVN CNBC Biznes.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140032

   Przecież stawki zależą od operatorów, a nie bezpośrednio od MTR. Nie sądzę by operatorzy nagle zaczęli walczyć cenowo, a jeśli będą trochę obniżać stawki do wszystkich sieci to zaczną znikać pewne bonusy wewnątrz sieci (np. MixPlus – jeden pakiet na 30 dni). Dla wielu osób może to oznaczać wręcz podwyżkę!

   MTR jest dla operatorów z jednej strony kosztem, z drugiej przychodem. Ma niezbyt duży wpływ przy ustalaniu cen. Operatorzy boją się niskich stawek do wszystkich. Np. przy poziomie 30gr/min do wszystkich ludzie chętniej zmieniali by operatora więc by kogoś zatrzymać u siebie konieczne będą bonusy wewnątrz sieci na powrót.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140032

   to wszystko jest dla operatorow wirtualnych i slusznie, bo na czasy w ktorych zacznie walczyc ze soba swieta trojca , to nie ma co liczyc. Wirtualni musza malo placic sw. trojcy, zeby oferowac tanie uslugi

Viewing 2 reply threads
Reply To: W 2009 roku zapłacimy mniej za komórki
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile