Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Virgin Mobile – jaki był 2017r, a jaki będzie 2018r. w branży telekomunikacyjnej

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Zespół Virgin Mobile postanowił podsumować miniony rok w branży telekomunikacyjnej i wskazać kluczowe kierunki na rok 2018. Co zmienił 2017, a co przyniesie 2018 na rynku telekomunikacyjnym?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Virgin Mobile – jaki był 2017r, a jaki będzie 2018r. w branży telekomunikacyjnej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ciekawe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Szkoda tylko, że dziewica blokuje LTE dla starch taryf

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Byłem w Virgin od samego początku i wszędzie was reklamowałem jako sieć nr.1 .Ciekawa oferta i fantastyczna obsługa klienta zmieniły się w średnią ofertę z wiecznie zawieszającą się usługą przyznawania dodatkowych gb internetu oraz prawdziwie chamską obsługę klienta. Przeniosłem 4 swoje numery do Mobile Vikings i teraz jestem w pełni zadowolony.Naprawdę miła obsługa klienta,która odbiera telefony ,nie to co u was,gdzie dodzwonienie się graniczy z cudem. W Mobile Vikings też oferta dużo ciekawsza: Za 29zł rozmowy na komórki i stacjonarne bez limitu ,sms bez limitu, mms bez limitu ,15 gb internetu ,który niewykorzystany kumuluje się każdego miesiąca i dodatkowe 10gb internetu na start. Oby ekipie z Vikingów nie odbiło jak wam. Więc życzę wam drogie Virgin wszystkiego najgorszego za to jak wam odbiło chwilowe wybicie się na szczyt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ja korzystam z Premium Mobile i nie narzekam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Też uciekam od dziewicy. Miała być świetna oferta, a jest dno z szybkością gsm od Play.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Virgin Mobile – jaki był 2017r, a jaki będzie 2018r. w branży telekomunikacyjnej
Your information: