Jesteś tutaj:---Vectra wycofuje spot, z dmuchanymi lalkami i przeprasza

Vectra wycofuje spot, z dmuchanymi lalkami i przeprasza2018-01-21T07:18:30+02:00

Start Forum Operatorzy VOIP Vectra wycofuje spot, z dmuchanymi lalkami i przeprasza

• Autor
    Wpisy
  • Kan
    Opiekun forum
    Liczba postów: 31289

Vectra, w rezultacie działań Stowarzyszenia Twoja Sprawa, zaprzestała emisji spotu „Sport na ostro”, który kierowany miał być do męskiej części użytkowników Vectry, oraz wystosowała przeprosiny podpisane przez prezesa spółki.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Vectra wycofuje spot, z dmuchanymi lalkami i przeprasza

• Stentor
    Uczestnik
    Liczba postów: 362

Ciekawa może też być ścieżka decyzyjna prowadząca do emisji reklamy a szczególnie nazwiska decydentów:)

Reklama
  • Anonim
    Liczba postów: 0

Wszyscy oburzeni jakby nikt się nie masturbował, a już na pewno nie uprawiał seksu. Kraj samych niepokalanie poczętych.

• Anonim

Dopóki decyzyjne głowy nie poleciały w tym prezesa – to sprawa nie jest rozwiązana – jednym słowem operator jest spalony.
    Zresztą zachodni kapitał i propagandę za nim stojącą należy tępić jak stonkę

• Anonim

Nie jestem nawiedzona, ale ta reklama to delikatnie mówiąc przegięcie. I nie chodzi tylko jak traktuje kobiety, ale jest głupia.

• Anonim

A ja nawet tej reklamy nie widziałem i na YT znaleźć nie mogę 😉

• lesiobe
    Uczestnik
    Liczba postów: 290

[video src="http://tv.wirtualnemedia.pl/movie/11283x3fb6e4a72f1976d3a9f3ccbe77ebcaa4.mp4" /]

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.