Start Forum Operatorzy VOIP Vectra wycofuje spot, z dmuchanymi lalkami i przeprasza

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Vectra, w rezultacie działań Stowarzyszenia Twoja Sprawa, zaprzestała emisji spotu „Sport na ostro”, który kierowany miał być do męskiej części użytkowników Vectry, oraz wystosowała przeprosiny podpisane przez prezesa spółki.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Vectra wycofuje spot, z dmuchanymi lalkami i przeprasza

    • Stentor
      Participant
      Liczba postów: 361

      Ciekawa może też być ścieżka decyzyjna prowadząca do emisji reklamy a szczególnie nazwiska decydentów:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Wszyscy oburzeni jakby nikt się nie masturbował, a już na pewno nie uprawiał seksu. Kraj samych niepokalanie poczętych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Dopóki decyzyjne głowy nie poleciały w tym prezesa – to sprawa nie jest rozwiązana – jednym słowem operator jest spalony.
      Zresztą zachodni kapitał i propagandę za nim stojącą należy tępić jak stonkę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Nie jestem nawiedzona, ale ta reklama to delikatnie mówiąc przegięcie. I nie chodzi tylko jak traktuje kobiety, ale jest głupia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      A ja nawet tej reklamy nie widziałem i na YT znaleźć nie mogę 😉

    • lesiobe
      Participant
      Liczba postów: 285

      [video src="http://tv.wirtualnemedia.pl/movie/11283x3fb6e4a72f1976d3a9f3ccbe77ebcaa4.mp4" /]

Viewing 6 reply threads
Reply To: Vectra wycofuje spot, z dmuchanymi lalkami i przeprasza
Your information: