Start Forum Inne Bezpieczeństwo Uważaj, co wysyłasz znajomym na Messengerze

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Uważaj, co wysyłasz znajomym na Messengerze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ale nie rozumiem przeciez po to sa komunikartory itp zebyu ludzie wysylali co chca sobie nawzajem. Jezeli ktos by wysylal czyjes zdjecia bez zgody to ok , jezeli publinie to tez powiedzmy ze nie wypadaloby, ale juz prywatnie to co kogo to obchodzi. Jezeli czegos nie wolno niech poinformuja ludzi o tym a nie po fakcie chca karac.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      A kto wam powiedział że wasze wiadomości z mesendżerów czytacie tylko wy?
      Ja bym tak nie ufał fejsbukom i jego tworom. To jest jedno wielkie szpiegostwo i wyłudzanie różnych informacji które sami dur…nie im udostępniacie. Mesendżer i prywatność komunikacji, hahahaha, mysłał by kto.

    • Alfred
      Participant
      Liczba postów: 4

      W ogóle trzeba uważać co się wstawia na Facebooka. Przecież tam bez problemu można pościągać cudze zdjęcia itd itp…

    • Parsival
      Participant
      Liczba postów: 6

      To prawda, najlepiej niczego nie wstawiać, nie udostępniać. Fb to moim zdaniem dobrze ukryta forma inwigilacji…

    • kotprezesa
      Participant
      Liczba postów: 8

      Powiem wam, że kiedyś przesłałem do kumpla zdjęcie mojego zegara, który miałem zamiar mu sprzedać. O dziwo zaraz po tym zaczęły mi się pojawiać reklamy zegarków. Co ciekawe nigdy wcześniej FB nie wyświetlał mi takiego asortymentu. Od tamtego czasu zmieniłem komunikator.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Uważaj, co wysyłasz znajomym na Messengerze
Your information: