Jesteś tutaj:---UPC – oferta jest coraz bardziej dostosowany do potrzeb klienta

UPC – oferta jest coraz bardziej dostosowany do potrzeb klienta2016-09-19T05:03:49+01:00

Start Forum Operatorzy VOIP UPC – oferta jest coraz bardziej dostosowany do potrzeb klienta

Viewing 2 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Jak wynika z raportu Boston Consulting Group rynek telekomunikacji i mediów istotnie się zmienia. Większego znaczenia nabierają treści wideo dostępne przez internet. To zaś sprawia, że przybywa graczy na rynku, którzy muszą ze sobą coraz mocniej konkurować. Klienci oczekują bowiem nieograniczonego wyboru treści najwyższej jakości i coraz większej swobody dostępu.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: UPC – oferta jest coraz bardziej dostosowany do potrzeb klienta

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   „UPC – oferta jest coraz bardziej dostosowany do potrzeb klienta”. Bzdura. Jakiego klienta? Z dużych miast(UPC, Vectra, Szybki internet). A reszta Polski – tv naziemna Internet głównie od monopolisty Orange(dawny TP-SA) z przymusowym telefonem stacjonarnym lub haraczem za dzierżawę łącza na obszarach wiejskich z prędkością 512 kB/s?
   Dokładnie jak za PRL-u. Duże miasta miały trzy programy TV a reszta kraju dwa a niektóre regiony jeden. Ale opłaty i podatki dla wszystkich jednakowe

   Reklama
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Ja tam nie widzę dostosowania oferty do moich potrzeb. Od ponad roku jestem na „wolnej” umowie, bo wystarcza mi pakiet Max TV oraz net 30MB. a każda kolejna oferta przedłużenia jest droższa. 20-30% ale droższa. Skoro nie potrzebuję 60 czy 100MB, to czemu mam za to płacić?

Viewing 2 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.