Start Forum Operatorzy VOIP TVN – teraz tańsze ceny pakietów usłudze streamingu Player+

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Grupa TVN obniżyła ceny w serwisie streamingu Player+. Użytkownicy player dzięki ofercie Player+ zyskują dostęp do kanałów na żywo, a wśród nich CANAL+ i HBO bez długoterminowych zobowiązań. Ponad to, rozbudowany został katalog VOD m.in o treści premium od nc+. Znaleźć tu można również filmy na życzenie prosto z kina. Udostępniana właśnie of.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: TVN – teraz tańsze ceny pakietów usłudze streamingu Player+

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      I tak nadal drogo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      jak patrzę co ta amerykanska telewizja robi w głowach polaków to się smutno robi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Niech lepiej naprawią sobie tą powaloną platformę kupiłem na samym początku przed jeszcze obniżkami… i usługa nie działała na Smart TV Samsunga … napisałem do pomocy w odpowiedzi „na dniach będzie działać aplikacja” więc dałem im jeszcze szanse przez ten czas oglądałem na kompie … po dwóch tygodniach aplikacja już działała lecz nie można było oglądać wielu kanałów na TV odpowiedź z pomocy kons. ” https://player.pl/dostepnosc_materialow_playerpl.pdf ” … taka zareklamowali mi swoją usługę. Mam jeszcze jeden stary 42 calowy FullHD ale bez SmartTV lecz do niego jest podłączony Xbox One S lecz niestety na konsole nie ma aplikacji.

      Podziękowałem i wypier@)*#!łem tą aplikacje i nie zamierzam ich wspierać finansowo ta platforma to dno i odradzam wszystkim, a redakcji polecam sprawdzenie linka i wypytanie o to lub opisanie tej sytuacji szerszej publiczności bo to śmiech na sali.

Viewing 3 reply threads
Reply To: TVN – teraz tańsze ceny pakietów usłudze streamingu Player+
Your information: